Дружина Президента України Олена Зеленська під час візиту до Турецької Республіки зустрілася з першою леді Туреччини Еміне Ердоган, Вселенським Патріархом Варфоломієм і взяла участь у церемонії спуску на воду корвета «Гетьман Іван Мазепа», який будують для нашої країни. 

У вересні в області розпочали виробництво цукру. Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, першим свою роботу розпочав ТОВ „Цукорагропром” ВП „Жданівський цукровий завод”. За ним  ТОВ «ПК «Зоря Поділля та  ПрАТ «ПК «Поділля». Вироблено перші 3 тис. тонн цукру.

Стан підготовки до опалювального сезону, роботу підприємств паливно-енергетичного комплексу на осінньо-зимовий період 2022/2023 та ліквідацію наслідків російської військової агресії в електроенергетичних системах обговорили учасники засідання Антикризового енергетичного штабу, що відбулося 29 вересня під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. 

Сьогодні, у день пам’яті жертв Бабиного Яру, Начальник ОВА  Сергій Борзов поклав квіти до  вінницького меморіалу Пам`яті закатованим євреям.

29 вересня 1941 року в Києві нацисти розпочали безжальний терор: розстріляли десятки тисяч невинних людей і зруйнували їхні життя… 

Сторінка 1 із 456