Виїзний прийом дає змогу не тільки наблизитись до людей, а й почути думку кожного

 

Відповідно до графіку прийому громадян головою, першим заступником та заступниками голови обласної державної адміністрації у м. Тульчин відбувся виїзний прийом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка, під час якого зі своїми проблемними питаннями звернулось 5 осіб.

В ході спілкування мешканці звертались з питаннями пільгового забезпечення, присвоєння звання «Мати-героїня», соціального забезпечення, отримання допомоги, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та оздоровлення дітей.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення, а також надано доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації та району щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення. Водночас, окремі з них, ті що потребують детальнішого вивчення, взято заступником голови облдержадміністрації  на особистий контроль.

Довідково:

Відповідно до затвердженого графіка виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації І. ІВАСЮКОМ здійснюється кожний другий і четвертий вівторок місяця.

 

ГОДОВАНЮК Марина Анатоліївна - помічник 
заступника голови облдержадміністрації