Сьогодні, 9 квітня, в ході онлайн брифінгу, голова облдержадміністрації Владислав Скальський оприлюднив статистику про зафіксовані в області випадки порушення карантинних заходів:

«Станом на 8 годину ранку сьогоднішнього дня всього було складено 212 адміністративних протоколів за порушення правил карантину передбачених ст. 44-3 КУпАП. За останню добу зареєстровано18 нових правопорушень».

Владислав Скальський акцентував увагу на тому, що у  західних областях України, а саме - в Чернівецькій та Тернопільській , де зафіксовано найбільшу кількість захворілих на коронавірусну інфекцію та  спостерігається сумна статистика щодо летальних випадків, значно посилено вимоги по дотриманню карантину.

«Минулими вихідними був запроваджений посилений режим та введені суттєві обмеження в цих областях щодо перебування на вулицях з 13 години суботи до 6 ранку понеділка. Такі обмеження були позитивно сприйняті абсолютною більшістю громадян. Сьогодні відбулось засідання Державної комісії з ТЕБ та НС, на якій було рекомендовано запровадити аналогічні обмежувальні заходи у усіх західних областях. Хочу звернутися до всіх жителів Вінницької області з проханням провести наступні вихідні так, ніби ці обмеження також введені у Вінницькій області. Ефективність таких обмежень доведена зменшенням нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію».  

Очільник регіону підкреслив, що в населених пунктах області проводиться санітарна обробка громадських місць,яка триватиме і на вихідних, тож вкрай небажано громадянам  у цей час знаходитись на вулиці.

Нагадаємо, що на Вінниччині контролюють дотримання карантинних заходів 145 мобільних та 83 піших патрулі, тільки  у м. Вінниці – 34 мобільних та 30 піших.

На завершення брифінгу, голова облдержадміністрації  звернувся до керівників та власників аптечних мереж із проханням докласти усіх зусиль,аби в продажу з’явились засоби індивідуального захисту для населення.

«Ми маємо інформацію про те, що засоби індивідуального захисту завезені  на оптові склади, тож усі маємо розуміти:   аптека сьогодні – це точка, де кожен зможе придбати засоби індивідуального захисту. Наголошую, що керівники аптечних мереж повинні зробити все, аби захисні маски та рукавички були у продажу» - зазначив Владислав Скальський.