Про це сьогодні  під час онлайн брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

«Станом на ранок 9 квітня у Вінницькій області лабораторно підтверджено102 випадки коронавірусної хвороби. Від початку спостережень в області було зроблено 1814 тестів методом полімеразно-ланцюгової реакції, за останню добу проведено 234 тестування. Було виявлено 13 нових випадків захворювання на COVID-19,  в тому числі, у 8 дітей: 3 –  м. Вінниця, 3- м. Гайсин, 1- Чернівецький район, 1- Вінницький район»,- поінформував голова ОДА.

Владислав Скальський також наголосив, що в області на даний час створено 69 мобільних медичних бригад:   

«Станом на 9 квітня, за добу, такими бригадами було здійснено 63 виїзди, відібрано 121 зразок біологічного матеріалу для тестування», - повідомив голова ОДА. - Загалом, з початку епідемії, мобільні бригади здійснили 307 виїздів та відібрали 477 зразків біоматеріалів».

Очільник області також зазначив, що на самоізоляції вдома знаходиться 1865 осіб. По лінії швидкої медичної допомоги за номером «103» надійшло 1454 звернення від громадян, здійснено 506 виїздів на виклики. Виявлено 13 підозр на коронавірусну інфекцію, дев’ять осіб було госпіталізовано.

Очільник регіону підкреслив, що  завдяки карантинним заходам, в області зменшується кількість випадків захворювання на ГРВІ та пневмонію.

Так, зараз під наглядом сімейних лікарів знаходяться 985 громадян з ознаками ГРВІ. Кількість осіб з пневмонією – 165.

«Наша стратегія залишається незмінною: відпрацьовувати методом тестування усіх хворих на пневмонію», - запевнив Владислав Скальський.