12 квітня під час онлайн-брифінгу голова облдержадміністрації Владислав Скальський поінформував про зафіксовані в області випадки порушення карантинних заходів. 

«Станом на 8 годину ранку сьогоднішнього дня, в області на обліку самоізоляції перебуває 1 тис.674 особи. Також за добу на облік самоізоляції було додано 57 громадян», - зазначив Владислав Скальський.

За словами голови ОДА, на сьогодні з обліку знято 1 тис. 162 особи, в яких термін перебування на самоізоляції завершився та не виявлено інфекційного захворювання. В тому числі за добу – у 41 особи.

Станом на 8 годину ранку 12 квітня, з початку запровадження карантинних заходів працівниками поліції Вінниччини складено 253 адміністративних протоколи за адмінправопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм).

За словами Владислава Скальського, за останню добу задокументовано 3 адміністративних правопорушення.

«Для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області працює 30 контрольно-пропускних пунктів, 11 з них  -  санітарно-карантинні», – зауважив Владислав Скальський.

Крім цього, у м.Вінниці працює 34 мобільні патрулі, в області –  159.

Кількість піших патрулів в обласному центрі було збільшено до 40, на Вінниччині загалом – 95.

Протягом доби на контрольно-пропускних пунктах задіяно 710 поліцейських, 14 лікарів, 158 військовослужбовців Національної гвардії України, 28 працівників ДСНС та 23 співробітники муніципальної варти.