Такі дані озвучив голова ОДА Владислав Скальський в ході щоденного онлайн-брифінгу.

На початку очільник області акцентував увагу на заходах, які вживаються у країнах, де наразі виявлено найбільше випадків коронавірусної хвороби.

Зокрема,  мова йшла про США, де найбільша кількість захворілих, Іспанію, Італію, Францію, Німеччину, Велику Британію та Китай. Загалом в світі кількість хворих на коронавірус сягає 1 млн 850 тис 527 людей.

З огляду на ситуацію, яка склалась в Україні та світі, Владислав Скальський закликав громадян бути свідомими та з розумінням ставитись до усіх карантинних обмежень: «Із загальної кількості зафіксованих випадків захворювання на корона вірус, 74% припадає на країни, де рівень розвитку галузі охорони здоров’я значно вищий ніж в Україні. І для боротьби з пандемією усі країни посилюють карантинні заходи і продовжують терміни карантину. Я говорю ці цифри, аби кожен, хто ще не зрозумів, наскільки серйозною є проблема, і наскільки відповідальними ми маємо бути в цих умовах – почав нарешті діяти свідомо та помірковано».

Інформуючи щодо ситуації у Вінницькій області Владислав Скальський повідомив, що станом на 13 квітня на території області зареєстровано 348 підозр на коронавірусну інфекцію. Загалом протестовано 2 тис. 787 зразків біоматеріалів. У 194 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 12 дітей (м. Вінниця – 4, Гайсинський – 4, Вінницький –1,Тростянецький – 1, Томашпільський – 1,Чернівці – 1).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у: м. Вінниці - 89, Калинівський район – 34, Тростянецький – 15, Гайсинському та Вінницькому районах – по 11 випадків, Ямпільський, Немирівський, Погребищенський та Козятинський райони – по 4 випадки в кожному, Хмільницький, Жмеринський, Томашпільський – по 3 випадки, Крижопільський, Липовецький, Барський райони – по 2 випадки, м. Ладижин - 1, Чернівецький та Тиврівський райони – по 1 випадку.

Серед медичних працівників зареєстровано 79 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби.