День фермера на Липовеччині

19 червня у Липовецькому районі  урочистостями засвідчили повагу до фермерських господарств та подякували за невтомну працю й особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району. З професійним святом - Днем фермера аграріїв привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко та директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

Він зазначив: розвиток фермерства відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереженні українського села. Підтвердженням цього є увага уряду до розвитку фермерського руху та схвалена урядом програма  держпідтримки.

Теплі слова подяки за невтомну працю керівники адресували усім  працівникам фермерських господарств району. Побажали хліборобам міцного здоров’я, щастя, добробуту та миру.

     Привітав фермерів Липовеччини зі святом начальник агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Дужий, У своєму виступі він відзначив важливий внесок роботи фермерських господарств в сільськогосподарську галузь вцілому.

     За сумлінну працю, відданість професії та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, кращих голів та працівників фермерських господарств району відзначили Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради, грошовими нагородами й квітами.

    Святковий настрій присутнім подарували аматорські колективи районного будинку культури.