У відповідності до пункту 3 розпорядження Голови облдержадміністрації  від 08 лютого 2021 року № 74 конкурсний відбір проєктів проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області для фінансового забезпечення виконання на них робіт за рахунок коштів державного дорожнього фонду проводитиметься у термін до 15 березня 2021 року.

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації продовжує приймати матеріали на обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина».

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, Вінницька обласна державна адміністрація повідомляє про початок громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2021 рік.

 Вінницькою обласною державною адміністрацією оприлюднюється проєкт документа державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку Регіонального плану управління відходами Вінницької області на період до 2030 року.

Відповідно до ч.4 ст.10 Закону Україну «Про стратегічну екологічну оцінку» Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки 

  1. Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі
  2. Відновлення перевезення пасажирів залізничним транспортом в пасажирських поїздах категорії «Інтерсіті»
  3. Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Регіональний план управління відходами Вінницької області на період до 2030 року»
  4. ОГОЛОШЕННЯ!!!
  5. Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2020 року
  6. Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020
  7. Оголошення про прийом на навчання до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
  8. Оголошено прийом на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів
  9. ОГОЛОШЕННЯ! До уваги громадських організацій, суб’єктів підприємництва!
  10. ОГОЛОШЕНО обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина»

Сторінка 1 із 3