Тульчинській об’єднаній територіальній громаді урочисто передано спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення-опорно рухового апарату.

Сьогодні Тульчинській об’єднаній територіальній громаді урочисто передано спеціально обладнаний  автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення-опорно рухового апарату.

За підтримки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у 2018 році впроваджено новий механізм закупівлі автомобілів за рахунок коштів державного бюджету та подальшої передачі їх громадам. Громада в свою чергу зобов’язується взяти на себе усі витрати пов’язані з утриманням автомобіля та забезпечення заробітної плати водію.

В цьому році Міністерством соціальної політики України , яке є головним розпорядником коштів закуплено 24 автомобілі, 3 з яких отримає Вінницька область. Тульчинська громада стала першою в області, яка отримала автомобіль для перевезення. У наступному місяці такі автомобілі, ще отримають Шляхівська та Жданівська об’єднані територіальні громади. Такі автомобілі значно полегшають життя жителям громади, які мають порушення опорно-рухового апарату, а також дасть змогу підвищити рівень якості соціальних послуг.

У заході взяла участь Директорка Департаменту - Наталя Заболотна, яка наголосила, що завдячуючи ініціативі та наполегливій праці  Раїси Панасюк, сьогодні величезна кількість осіб на візках по всій України скористаються послугою з перевезення.