До тижня донорства долучився онкодиспансер

Більш як півсотні медичних працівників Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру приєдналися до Дня донорства, що відбувся у закладі.


 Медики добре усвідомлюють усю користь і необхідність проведення такої благодійної акції. Вже кілька років поспіль вони стають донорами та здають свою кров, щоб допомогти тим, для кого кров буде порятунком.

-Лікарі як ніхто знають, що донорство це благородна місія. В онкодиспансері виконують надскладні операції, які потребують чи не усіх компонентів крові.  Мета Дня донора у нашому закладі - привернути увагу медичних працівників до проблем донорства, поширити цю благородну справу серед громадян, - зауважує, Любов Дацюк  - завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії ВОКОД.

Олександр Гудзь - заступник головного лікаря з хірургічної роботи ВОКОД розповідає, що медичний заклад тісно співпрацює з Обласною станцією переливання крові, і в  разі необхідності медичні заклади допомагають один одному у.

Попит на кров в Україні постійно зростає, а донори в дефіциті. Тож варто замислитись про важливість донорства крові, яка щорічно рятує мільйони життів.

 

 

 

 

09.10.2017 Прес-служба ДОЗ ОДА

 

 

Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]