17 вересня начальник відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнко на запрошення голови Федерації профспілок Вінницької області (ФПО) М.Колесника взяв участь у засіданні «круглого столу» 

13 вересня відбулася нарада-семінара з питань соціального діалогу за участі начальника відділення НСІШ у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнка, голови Федерації профсг:ілок Вінницької області (ФПО) М.Колесника та голів обласних комітетів ФПО.

19 липня начальником відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б. Мусієнком проведено нараду з представниками Національної асоціації медіаторів України: медіаторами І. Доценко та О. Гайдук, під час якої обговорено напрями подальшої взаємодії, спрямованої на врегулювання конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини.

У рамках чинної угоди відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) протягом І півріччя 2021 року активно співпрацює з Федерацією профспілок Вінницької області (ФПО) з метою запобігання виникненню конфліктних ситуацій та оперативного вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) на Вінниччині.

13 травня відбулася робоча нарада начальник відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б. Мусієнка з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА (Департамент) В.Мережком, під час якої укладено Меморандум про співпрацю  між Департаментом та Відділенням.

30, 31 березня та 01 квітня начальником відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнком проведено дистанційні узгоджувальні зустрічі з директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чечельницького району  (Центру) І.Малик з метою запобігання виникненню КТС (к).

21 січня на запрошення Управління Держпраці у Вінницькій області (Управління) начальник відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б. Мусієнко увійшов до складу постійно діючої робочої групи з питань подолання незадекларованої праці та взяв участь у першому засіданні. Також у заході взяли участь представники Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Національної поліції, Держслужби з безпеки на транспорті, Держпродспоживслужби, обласного центру зайнятості, Федерації профспілок, об’єднання організацій роботодавців, Вінницької правозахисної організації «Джерело надії».

14 січня відбулась дистанційна робоча зустріч  начальника відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б. Мусієнка та головного державного інспектора Управління Держпраці у Вінницькій області Л.Пасічної.

05, 06 січня начальником відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнком проведено дистанційні узгоджувальні зустрічі з керівником КП «Городківка-комунсервіс» В.Банніковою в рамках сприяння вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками КП «Городківка-комунсервіс» та адміністрацією.

05 січня начальником відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнком проведено дистанційну робочу зустріч з головою обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Г. Собко. 

10 грудня начальник відділення НСПП у Вінницькій області  Б.Мусієнко взяв участь в онлайн-семінарі на тему:  "Практика роботи відділень НСПП щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню КТС(К)", організованому фахівцями відділення НСПП у Хмельницькій області.

 17-18 листопада у Вінниці відбулася нарада-семінар під головуванням Голови Національної служби посередництва і примирення Олександра Окіса за участі Центрального апарату НСПП та начальників відділень НСПП в областях. Метою заходу стало підсумовування результатів діяльності НСПП за січень-жовтень 2020 року.

 У листопаді п.р. відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) Б.Мусієнка з лекторами міського комунального підприємства “Вінницязеленбуд” з метою обговорення конфліктної ситуації, що виникла на підприємстві.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 № 2862-УІ та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 №73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності (далі - Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Вінницької обласної організації профспілки працівників державних установ України.

Згідно Прогнозу можливого стану соціально-трудових відносин, виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у трудових колективах підприємств, установ і організацій у Вінницькій області у II півріччі 2019 року відділенням НС1111 у Вінницькій області (далі - Відділення) було спрогнозовано ймовірність напруження соціально-трудових відносин на територіальному рівні у м.Ладижин Тростянецького району.

2 серпня 2019 року за ініціативи відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) організовано та проведено «круглий стіл» на тему: «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини».

На виконання рішення робочої групи «круглого столу» на тему: «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини» 05 серпня 2019 року було проведено узгоджувальну зустріч із виїздом на підприємство ДП «Теплокомуненерго МАЖ» ПАТ «Вінницький завод «МАЯК» м. Вінниця (надалі - ДП «МАЯК» ) членів обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Сторінка 1 із 4