Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) розроблено та опубліковано оновлені методичні рекомендації «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»

     Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) розроблено та опубліковано оновлені методичні рекомендації «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».
     Як зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков: «Запобігання конфлікту інтересів – один із найважливіших заходів, визначених Конвенцією ООН проти корупції. Тож розроблення таких рекомендацій – важливий крок для виконання Україною Конвенції. Це фактично перший друкований україномовний матеріал, де про розповсюджені ситуації, пов’язані із конфліктом інтересів, розповідається простою та зрозумілою мовою».
     В Методичних рекомендаціях зібрано найбільш актуальні проблеми застосування антикорупційного законодавства, які виникають у публічних службовців. Списані типові ситуації, про які найбільше запитують публічні службовці та пояснюють аспекти, які неоднозначно врегульовані законодавством.