21 жовтня під час щотижневої селекторної наради Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у форматі відео-конференції обговорювались стан подання документів на отримання виплат на бджолосім’ю та фінансової підтримки на розвиток садівництва, виноградарства та хмелярства; проведення щотижневих семінарів в ОТГ з врахуванням епідеміологічної ситуації, а також відзначення працівників аграрного сектору з нагоди професійного свята.

Керуючись частиною 5 статті 138 Земельного кодексу України повідомляємо Вам про анулювання результатів земельних торгів № 28173 за лотом № 56274 у зв’язку з відмовою переможця земельних торгів, згідно з протоколом проведення земельних торгів № 47 від 16.10.2020, від укладання договору оренди водного об’єкта.

Повторні земельні торги буде проведено в порядку, визначеному чинним законодавством, за лотом:
Земельна ділянка водного фонду на території Пиковецької сільської ради Козятинського району (за межами населеного пункту);
Площа земельної ділянки: 5,71898 га;
Кадастровий номер: 0521486000:03:004:0126;
Стартовий розмір річної орендної плати: 2710,26 грн;
Цільове призначення: для рибогосподарських потреб.

Аукціон № 28970 Лот № 57930; аукціон № 27612 Лот № 56590; аукціон № 27613 Лот № 58430; аукціон № 29116 Лот № 58429; аукціон № 29118 Лот № 58331.

Організатор земельних торгів: Вінницька обласна державна адміністрація в особі Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Аукціон № 28970
Лот № 57930
Відомості про земельну ділянку:
Місце розташування: Оратівський район, Скоморошківська сільська рада (за межами населеного пункту);
Площа земельної ділянки: 8,2316 га;
Кадастровий номер: 0523185000:02:006:0139;
Стартовий розмір річної плати: 3914,28 грн.;
Розмір гарантійного внеску: 1174,28 грн.

Суб’єкти господарської діяльності для участі в конкурсі подають до конкурсної комісії документи передбачені додатком 1 рішення 37 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 5 березня 2019 року № 754 «Про програму збереження та відтворення родючості грунтів земель державної форми власності у Вінницькій області на 2018-2022 роки».

Під врожай 2020 року площа посіву кукурудзи на зерно склала 458 тис.га, що становить майже третину (27,6% землі в обробітку). За нормальних умов вологозабезпечення, дотримання сівозміни та рекомендованих технологій це мало б забезпечити високий вал зерна. Однак станом на

Відповідно до статті 122 Земельного кодексу України повноваження щодо надання земельних ділянок під водними об’єктами у користування на умовах оренди у межах населених пунктів належать сільським, селищним та міським радам, а за межами населених пунктівобласним державним адміністраціям.

Керуючись частиною 5 статті 138 Земельного кодексу України повідомляємо про анулювання результатів земельних торгів № 27895 за лотом № 55408 у зв’язку з відмовою переможця земельних торгів, згідно з протоколом проведення земельних торгів № 44 від 06.10.2020, від сплати в установлений строк належної суми за придбаний лот.

Повторні земельні торги буде проведено в порядку, визначеному чинним законодавством, за лотом:
Земельна ділянка водного фонду на території Кудлаївської сільської ради Немирівського району (за межами населеного пункту);
Площа земельної ділянки: 15,1354 га;
Кадастровий номер: 0523084600:01:001:0314;
Стартовий розмір річної орендної плати: 10365,03 грн;
Цільове призначення: для рибогосподарських потреб.

View the embedded image gallery online at:
http://vin.gov.ua/dep-apr#sigFreeIde039476abc

Шановні друзі! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. Цього року #Щедрийвівторок відзначатимуть 1 грудня.

Сьогодні, 15 жовтня, працівники Департаменту спільно з представниками Вінницького відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств та Громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області провели виїзну зустріч з підприємцями та фермерами Дашівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Відбулася ZOOM нарада з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України стосовно питань оренди водних об'єктів.

На нараді було обговорено пропозиції щодо подальшої імплементації законопроекту № 0853 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками».

1. Мета проведення робіт. Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку паспортів водних об’єктів для земельних ділянок водного фонду, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах.

1. Мета проведення робіт. Виготовлення та погодження у встановленому законодавством порядку землевпорядної документації на земельні ділянки водного фонду разом з водними об’єктами державної форми власності, право оренди яких реалізується на земельних торгах:
- проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (додаток 1);
- технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок водного фонду та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (додаток 2);
- технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок водного фонду в натурі (на місцевості) та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (додаток 3).

Сьогодні, 09 жовтня 2020 року, в Департаменті проведено чергове засідання комісії з визначення переліку фізичних осіб, які мають право  на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока. У вересні поточного року 24 фізичні особи подали документи для отримання часткового відшкодування витрат за закуплену у поточному році установку індивідуального доїння вітчизняного виробництва. Загальна вартість закуплених установок 195,1 тис. грн., сума часткового відшкодування становить 97,5 тис. грн. Членами комісії розглянуто документи та прийнято рішення про включення 24 фізичних осіб до Реєстру фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку, а також до Відомості про суми часткового відшкодування витрат фізичним особам і подання її Головному управлінню державної казначейської служби України  у Вінницькій області.

View the embedded image gallery online at:
http://vin.gov.ua/dep-apr#sigFreeIda1a128c963

View the embedded image gallery online at:
http://vin.gov.ua/dep-apr#sigFreeIde47fedb62e

Сьогодні відбувся семінар з питань земельної реформи, державної підтримки та розвитку фермерських господарств. Участь у семінарі взяв заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Сергій Здітовецький, Директор Департаменту Микола Ткачук.

Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»  відбудеться  8-10 жовтня 2020 року у місті Івано-Франківськ.

01 жовтня працівники Департаменту спільно з представниками Вінницького відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств, Громадської ради при Вінницькій ОДА, Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області та Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області провели виїзну зустріч з підприємцями, фермерами та місцевими жителями Самгородоцької сільської ради Козятинського району.

  1. «Щорічне дослідження "Державна служба в Україні:Ваша точка зору»
  2. Конференція Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
  3. Висока врожайність в умовах посухи - досвід зрошеннята застосування диференційованого внесення добрив, приклади успішного господарювання
  4. Нарада щодо розвитку галузі бджільництва
  5. Уряд продовжив строк подання документів на отримання держпідтримки в галузі садівництва і тваринництва
  6. Виїзна зустріч з підприємцями та фермерами Немирівської міської ОТГ
  7. Інформація про проведений відбір виконавців землевпорядних, землеоціночних робіт
  8. Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду (06.10.2020 року)
  9. Проведено чергові земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб
  10. Чергова селекторна нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Сторінка 1 із 33