Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації ініційовано проведення зустрічей із студентами навчальних закладів регіону, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, щодо норм трудового законодавства при працевлаштуванні в рамках виконання Плану спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення. Так, 13 березня таку зустріч з студентами випускних курсів Вінницького транспортного коледжу на тему: «Переваги легального працевлаштування» провела начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації провела Інна Курдеша.

За ініціативи директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної 12 березня 2019 року відбулося засідання Експертної ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі.

«З 12 березня починається новий етап виплати субсидій "живими грошима" для працюючих громадян через «Ощадбанк»,- зазначила Natalia Zabolotna. - Вінницька область готова до нової процедури. В районах області по всіх відділеннях Ощадбанку присутні працівники соціального захисту для надання консультацій з питань субсидій. Хочу також наголосити, що з березня 2019 року відмінено обов’язковий платіж»,- підкреслила посадовець.

Головний спеціаліст відділу праці та соціально – трудових відносин Управління соціальної підтримки та державних гарантій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Москалюк, відповідно до календарного плану заходів Департаменту на 2019 рік, взяла участь у засідання конкурсу із визначення переможців І етапу (відбіркового регіонального туру) VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
в приміщенні Вінницької дитячої художньої школи відбулось.

06.03.2019 року начальник відділу адресної допомоги Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Л.Петришена взяла участь у сході села Уланів, Хмільницького району, яке відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації О.Крученюка за участі голови Хмільницької райдержадміністрації Є.Буткевича, голови Хмільницької районної ради представників Пенсійного фонду, представників газової служби, органів місцевого самоврядування відбулися . 

На виконання Стратегії розвитку системи надання соціальних послуг у Вінницькій області, за ініціативи та головування директорки Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) організовано та проведено семінар - нараду «Механізми визначення потреб населення у соціальних послугах. Аналіз та оцінка соціальних потреб громади».

За ініціативи та головування директорки Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) проведено круглий стіл з ініціативною групою людей старшого віку "Активне довголіття як вимога часу", в якому також взяли участь представники громадських організацій Андрей ТокарьСергій ПроценкоАнатолій Панчук , з якими Департамент спільно працює в напрямку реалізації Стратегії здорового старіння та активного довголіття у Вінницькій області.

За ініціативи директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna)відбулася зустріч отримувачів гуманітарної допомоги від закордонних благодійників та надавачів соціальних послуг ( споживачів гуманітарної допомоги). 

Начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Анастасія Гайдей взяла участь у засіданні конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році.

28 лютого, директор Департаменту Natalia Zabolotna взяла участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України на тему: „Основні досягнення у соціальній сфері та перспективи розвитку”.
Засідання пройшло за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра соціальної політики Андрія Реви, керівників центральних органів виконавчої влади, представників органів соціального захисту населення з усіх регіонів країни, представників місцевого самоврядування.

В рамках робочого візиту до міста Козятин та Козятинського району заступник директора Департаменту Natalia Kviat, Радник з питань ВПО у Вінницькій області Liudmyla Neverytska, заступник начальника управління соціальної підтримки та державних гарантій Ірина Махначова, начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Інна Курдеша на запрошення внутрішньо переміщених осіб, які відкрили власну справу у м.Козятин за підтримки грантових проектів ГО "Джерело надії" та ГО "Вісь" завітали на гостини до Олени Мялук та Тетяни Шведи.

Про конфліктно чутливі питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб та соціального захисту вразливих категорій населення і осіб, що зазнають дискримінації, сьогодні йшлося під час засідання «круглого» столу у Козятинському районі та місті Козятин за участі заступника директора Департменту Natalia Kviat, радниці з питань ВПО у Вінницькій області Liudmyla Neverytska, заступника начальника управління соціальної підтримки та державних гарантій Департменту Ірина Махначова, начальника відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту Інна Курдеша.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 26. 02.2019р. № 293 «Про організацію І тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок дітей, що потребують першочергової підтримки держави – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей із районів та міст обласного значення, а саме: з Барського району  - 2 дітей, з Бершадського – 3, із Жмеринського  - 2,  з Могилів – Подільського – 1, з Мурованокуриловецького – 3, з Томашпільського – 2,  з Чернівецького  - 2, з Шаргородського – 3,  з м. Вінниця – 10,  з м. Жмеринка – 3 (усього – 31 особа).

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від  26.02.2019 р. № 292 «Про організацію І тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, райдержадміністрацій та міських рад та міст обласного значення здійснили організаційні заходи  щодо направлення на відпочинок до дитячого оздоровчого закладу МДЦ «Артек» ( м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія) на період з 28 лютого  по 20 березня направлено на тематичну зміну «Ти потрібен Україні».

В рамках реалізації Національної стратегії тристороннього співробітництва з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці та з метою залучення більш широкого кола громадськості у реалізації соціального діалогу на територіальному рівні начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Інна Курдешаспільно з керівником Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Ігорем Матковським провели інформаційну акцію «Профілактика ВІЛ-СНІДу на робочих місцях» для працівників очисних споруд КП «Вінницяоблводоканал». 

За ініціативи директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna)сьогодні відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, на якій обговорено низку питань. 

У Вінницькій області з 03 грудня 2018 року по 15 лютого 2019 року проведено апробацію Державного стандарту соціальної послуги тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю на базі Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

27 лютого у Калинівському районі відбулося спільне засідання районної робочої групи з питань додержання законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та тимчасової комісії з питань з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат, у якому взяла участь головний спеціаліст відділу праці та соціально – трудових відносин Управління соціальної підтримки та державних гарантій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Світлана Москалюк відповідно до календарного плану заходів Департаменту на 2019 рік.

За сприяння директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) спільно з громадською організацією «Прогресивні жінки» та Іллінецькою райдержадміністрацією в рамках реалізації проекту «Відкритий кордон: людська безпека» проведено розширене засідання Іллінецької районної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Про зміни в оплаті праці державних службовців та дотримання трудового законодавства йшлося на зустрічі з головними бухгалтерами райдержадміністрацій та структурних підрозділів облдержадміністрації, яку провела головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин Управління соціальної підтримки та державних гарантій Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадмінстрації Світлана Москалюк в рамках триденного короткострокового семінару Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.

«Дерево життя» творили й малювали діти учасників бойових дій під час майстер-класу, який відбувся в музеї М.Коцюбинского, за ініціативи Відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій і підтримки директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna).

  1. Зустріч з молоддю в рамках реалізації проекту "Культурно-просвітницький лекторій "Свій/чужий/інший". Міжнаціональні відносини: український вимір та регіональні контексти".
  2. Проект Світового Банку та Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».
  3. Зустріч представників Департаменту та громадських організацій області, які здійснюють діяльність у сфері забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, з радником голови обласної державної адміністрації з гендерних питань Людмилою Станіславенк
  4. Завершальна зустріч проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту" у Вінницькій області "Кава для успішних".
  5. В рамках співпраці між відділенням Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області проведено чергове засідання «круглого столу.
  6. Оформлення трудових відносин на умовах забезпечення соціального захисту працівників.
  7. Інформаційна акція «Профілактика ВІЛ-СНІДу на робочих місцях».
  8. Проекту «Tea party» – серія показів іноземних фільмів мовою оригіналу.
  9. Відбулося розширене засідання правління Вінницького обласного об’єднання організацій роботодавців.
  10. Засідання робочої групи щодо внесення змін до Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Сторінка 1 із 29