З метою обміну досвідом в сфері соціального захисту населення представники Уманської міської ради на чолі з начальником управління соціального захисту населення відвідали заклади соціальної сфери у Вінницькій області – Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля»,

У Вінницькій області 8 грудня 2017 року відбувся ІІ Фестиваль рівних прав та можливостей «INFEST 2017». Захід проведено в рамках проекту «Посилення політичних прав жінок» за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерланди та Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Виконавчим партнером виступив Інститут Місцевої Демократії «Відкрите суспільство».

        07.12.2017 року у товаристві з обмеженою відповідальністю «Флоріан Т» за участю начальника відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації             І. Курдеші та головного спеціаліста відділу праці С. Москалюк відбулося засідання круглого столу,

В рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат», що реалізується Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за підтримки Міністерства соціальної політики України, Вінницької обласної державної адміністрації у координації Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, організовано проведення з 6 по 8 грудня 2017 року триденного тренінгу «Міжсекторальна координація щодо реагування на гендерно зумовлене насильство та його попередження».

Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю 1 грудня Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на базі Центру комплексної реабілітації «Поділля» проведено перший обласний семінар-практикум «Суспільство рівних можливостей. Соціальна, психологічна, професійна реабілітація людей з інвалідністю».

Забезпечення житломсімей учасників АТО (члени сімей загиблих та інваліди війни І-ІІ групи) здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016№719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей».

21.11.2017 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області  за участю  начальника відділу праці та соціально-трудових відносин І. Курдеші та головного спеціалісту відділу праці С. Москалюк проведено семінар-навчання для працівників органів місцевого самоврядування на тему: «Деякі питання оплати праці працівникам органів місцевого самоврядування».

23.11.2017 року в залі засідань виконавчого комітету Жмеринської міської ради за участю головного спеціаліста відділу праці та соціально-трудових відносин Т. Матвієнко відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Візит Вінницької делегації до Польщі розпочався з візиту до Маршалківської управи та знайомства з Адамом Ярубасом - Маршалком Сьвєнтокшиського воєводства та Віце-маршалком Jan Maćkowiak. Під час зустрічі обговорили існуючі напрацювання у реалізації обмінів молоддю та планами на майбутнє. 

21 листопада, в рамках «Сьвєнтокшисько-Вінницької Академії Молодих Лідерів» активна молодь Вінниччини вирушила у Сьвєнтокшиське воєводство Республіки Польща

З метою сприяння встановленню контактів та опрацюванню плану спільних дій молодих лідерів з обох регіонів, 15 активних молодих людей Вінниччини, в тому числі представники різних громадських організації, пластуни, молоді активісти Вінниччини та працівники Департаменту соціальної та молодіжної політики, вирушили у Сьвєнтокшиське воєводство Республіки Польща.

17 листопада  робочою групою у складі членів обласної спостережної комісії та представників громадськості здійснено виїзд до Крижопільського виправного центру № 113, оскільки на засіданні спостережної комісії, яке відбулося 07.11.2017 року  прокурор відділу Вінницької прокуратури надав інформацію про факт порушення трудового законодавства у виправному центрі.

В рамках семінару Вінницької обласної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» 13 листопада 2017 року відбулась зустріч директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної з громадянами, постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За значний внесок у державне будівництво, високий професіоналізм, активну суспільну позицію, надійне партнерство та підтримку в спільній справі соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна нагороджена орденом «За заслуги» Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

На засіданні Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, що відбулося 10 листопада 2017 року, учасники розглянули та обговорили Заключні зауваження до восьмої періодичної доповіді України «Про виконання Україною Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок», а також визначили основні напрямки подальшої роботи щодо виконання цих зауважень.

Проблема торгівлі людьми дуже актуальна, оскільки, з одного боку це проблема багатогранна, транснаціональна, сфера впливу якої охоплює права людини, економічну міграцію населення, організовану злочинність і корупцію, трудові відносини та охорону здоров'я, а з другого – це проблема, яка потребує скоординованих дій усіх суб’єктів які працюють у цій сфері.

Сьогодні Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  Наталя Заболотна проінспектувала хід виконання ремонтних робіт у комунальному закладі “Обласний комплексний центр надання соціальних послуг” у м. Вороновиця,  Вінницького району. Станом на сьогодні ремонтні роботи проводяться згідно затвердженого плану, і будуть завершені у 2017 році.

7 листопада 2017 року в залі засідань Вінницької обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної спостережної комісії. Відкривав засідання заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, голова спостережної комісії, Ігор Івасюк.

У м. Вінниця з 30 жовтня  по 2 листопада відбувся 24-й відкритий Кубок області з інтелектуальних ігор серед шкільних та дорослих команд, організаторами якого виступили ЗК «Міський Палац мистецтв», Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та  Вінницька міська рада.

Сторінка 1 із 11

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua