16 жовтня 2018 відбулась обласна конференція на тему: «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у Вінницькій області». На якій було обговорено проблеми ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми, надання їм допомоги, проведення інформаційних кампаній з підвищення обізнаності населення щодо попередження потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Оновлення законодавства в сфері запобігання та протидії домашньому насильству вимагає посилення міжвідомчої співпраці. В контексті цього, 11 жовтня Департамент соціальної та молодіжної політики долучився до обговорення актуальних проблем у сфері запобігання домашньому насильству під час тренінгу «Запобігання та боротьба із домашнім насильством», який проводився 9-11 жовтня 2018 року у м. Вінниця для дільничних інспекторів, фахівців ювенальної превенції, слідчих та патрульних за підтримки Консультативної місії ЄС в Україні.

Сьогодні, 11 жовтня, у приміщенні обласної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови ОДА Андрія Гижка відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
До ключових питань, розглянутих під час засідання, було включено легалізацію та середньомісячний рівень заробітної плати в області.

18 жовтня з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в м. Вінниця відбудеться вулична акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” - мовчазна і мирна хода, яку організовують в світі вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Сьогодні, 8 жовтня Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проведено обласний семінар – практикум для працівників органів соціального захисту наслення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, відповідалньних за роботу з пільговими категоріями громадян, у якому взяли участь 36 профільних фахівців.

Обговоренню інформаційної кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми було присвячено чергове засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при обласній державній адміністрації.
Цей день був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища.

3 жовтня під головуванням директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної відбулось друге засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї.

Щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. З метою впровадження інноваційних форм роботи з людьми старшого віку Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації провів відкритий обласний форум «Вінниччина - область, сприятлива для життя людей похилого віку.

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 13. 09.2018р. № 1348 «Про організацію Х тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) на період з 27 вересня по 17 жовтня 2018 року  на оздоровчо – тематичну зміну «Гартуємо волю і міць» направлено 33 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:  з Бершадського (3 особи), Жмеринського (2 особи),  Іллінецького (6 осіб), Калинівського (2 особи), Погребищенського (6 осіб), Тиврівського (3 особи), Томашпільського (3 особи), Тульчинського(5 осіб), Ямпільського(3 особи), м. Козятин (2особи).

Сьогодні у Вінниці розпочався Всеукраїнський фестиваль "Будь молодим - живи активно", спрямований на популяризацію здорового способу життя серед молоді. Цьогоріч учасниками стали представники 16 областей України. Не налякала молодь і прохолодна погода та короткочасний дощ. 

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від  12.09.2018р. № 1333 «Про організацію Х тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу МДЦ «Артек» на період з 23 вересня по 13 жовтня направлено 39 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:

Сьогодні, 20 вересня, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації. 

Сьогодні Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проведено семінар-нараду з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. З представниками райдержадміністрацій та міст обласного значення було обговорено основні питання роботи, нагальні проблеми, перспективи подальшої діяльності.

18 вересня під головуванням директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної відбулось засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї.

З метою організації активного дозвілля для людей старшого віку та в рамках реалізації престиж-проекту "Від пасивності до пасіонарності" для жителів Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку та піддопічних територіальних центрів соціального обслуговування Барського, Жмеринського, Шаргородського районів Департаментом спільно з ГО "Соціально-Культурний простір" організовано екскурсійну поїздку мальовничими місцями області.

Сімейний відпочинок був наповнений майстер-класами з укладки зачісок, з виготовлення звірів із глини, святкових листівок і наліпок з паперу, картону та із правил дорожнього руху. 

З метою вивчення стану матеріально-побутового забезпечення засуджених, умови їх праці та навчання у Могилів-Подільській виправній колонії № 114 сьогодні відбулося виїзне засідання обласної спостережної комісії, до складу якої входять представники департаментів облдержадміністрації, обласного центру зайнятості, центру соціальних служб та представників громадських організацій.

10 вересня поточного року на виконання невідкладних завдань, поставлених Урядом (вжиття дієвих заходів щодо погашення заборгованості із сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду;

З 14 по 16 вересня 2018 року на території Олевської ОТГ Житомирської області буде проводитись "Перший відкритий Всеукраїнський патріотичний фестиваль учнівської молоді "Стежками Тараса Боровця"

Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом сім'ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації проводитимуть з 7 по 9 грудня 2018 року у м.Маріуполь, Донецької області, Всеукраїнську акцію, спрямовану на формування національно-культурної ідентичності, "Андріївські вечорниці"

Сьогодні підписано Меморандум про співпрацю між Обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Час активного життя», голова якої є автором інноваційного соціально-орієнтованого престиж-проекту «Від пасивності до пасіонарності».

  1. Завершились літні канікули. Однією із яскравих сторінок цих літніх канікул для дітей учасників антитерористичної операції Вінницької області стали дитячі пікніки на природі.
  2. У Києві розпочався всеукраїнський форум "Участь молоді - право на зміни".
  3. «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.
  4. ІІ Фестиваль сімейного тімбілдінгу для родин пільгової категорії.
  5. Дводенний тренінг на тему: Відкритий кордон: людська безпека».
  6. Трьохденний тренінг "Чим краще в області будуть між собою взаємодіяти державні інституції за участі громадських організацій тим ефективніша буде попередження та протидія торгівлі людьми."
  7. Проведено перший районний форум для людей старшого віку.
  8. вперше для дітей учасників антитерористичної операції відбулася перша кінна прогулянка «Диво спілкування з конями».
  9. До уваги громадські організації які працюють у сфері національно-патріотичного виховання молоді!
  10. Засідання організаційного комітету з проведення конкурсу «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини».

Сторінка 1 із 21