За прикладом проведеного у червні першого Обласного форуму для людей старшого віку «55+», у територіальному центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг) Козятинського району організували районний форум для одиноких людей пенсійного віку приуроченого до святкування Медового Спаса.

10 серпня, вперше для дітей учасників антитерористичної операції відбулася перша кінна прогулянка «Диво спілкування з конями».
Ініціатива заходу належить відділу допомоги учасникам антитерористичної операції Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, які завдяки домовленості з приватною конюшнею «Altera Vita» (с.Яришівка, Вінницького району Вінницької області) реалізували захід. За мету ставили психологічне розвантаження та популяризацію спортивного дозвілля серед учасників АТО, а також членів їх сімей.

Проведено засідання організаційного комітету з проведення конкурсу «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини»

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 квітня 2018 року №354 «Про посилення соціального діалогу та співпраці між органами влади, роботодавцями і профспілками області» у першому півріччі 2018 року в області проводився конкурс «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини».

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації протягом червня-липня 2018 року громадською організацією «Філософія Серця» реалізовувався соціальний проект «Молодь на шляху до подружнього життя».

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, його заступник Ігор Івасюк та заступник директора Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Олександр Мельник відвідали табір-семінар "Школа самостійного життя", організований ГО "Гармонія".

Сьогодні за участю заступника директора Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Олександр Мельник відбулось закриття та вручення сертифікатів учасникам "Фабрики щирого сервісу", організованого спільно з Вінницькою обласною громадською організацією "Спілка підприємців "Стіна".

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня за ініціативи Міністерства соціальної політики України проведено Всеукраїнську інформаційну кампанію «#ПротиДійТоргівліЛюдьми», метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та об’єднання зусиль для подолання цього ганебного явища; боротьба із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми; надання підтримки та допомоги постраждалим жінкам, чоловікам та дітям.

Завдяки особистій ініціативі голови облдержадміністрації Валерій Коровій та домовленостям з Маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Адамом Ярубасом традиційний відпочинок-оздоровлення діток відбувся вже вчетверте.

Відпочинок дітей загиблих учасників АТО у Польщі добігає завершення.
Але ще багато цікавинок споглядали дітлахи. Однією із дуже захоплюючих стала подорож до міста Сандомир, який розташований на семи пагорбах - звідси неофіційна назва Сандомира - "малий Рим".

В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми «#ПротиДійТоргівліЛюдьми», з метою обговорення питань, що потребують узгодженої взаємодії, 26 липня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Протягом літніх канікул діти учасників АТО щосереди відвідують ігрову зону “Мегамоша-Галактика”, що знаходиться на 2-му ярусі ТРЦ Мегамолл, завдяки підтримці Андреєв Андрій Андрійович.
18 та 25 липня 2018 року 45 дітей учасників АТО поринули у яскравий та захоплюючий світ розваг!

Наші діти – справжні ролери! Протягом літніх канікул діти учасників АТО щовівторка мають можливість відвідувати «Роликову Арену», що у ТРЦ «Мегамолл» і тренуватись вправності катанню на роликах завдяки підтримці Андреєв Андрій Андрійович.
Так, 25 липня 2018 року 30 дітей учасників АТО вкотре насолоджувались всіма перевагами Арени: швидкістю, розгоном, тренувальними фігурами на майданчику, комфортною температурою зали.

24 липня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Ю. В. Круголя  за участю представників Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Регіонального відділення Фонду державного майна України у Вінницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Головного управління статистики у Вінницькій області та Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області відбулась нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

23 липня, на запрошення президента міста Кельце Войцеха Любавського діти загиблих учасників антитерористичної операції з Вінницької області завітали до міської ратуші для гостинної зустрічі, висловлення своїх вражень та побажань.

У понеділок, 23 липня, делегація дітей загиблих учасників бойових дій на Сході з Вінниччини, які з 19 липня відпочивають у Польщі, зустрілися з владою Свєнтокшиського воєводства - Маршалеком Адамом Ярубасом та його заступником Яном Мачковичем.

Відпочинок 20 дітей загиблих учасників АТО Віннчиини, які 19 липня вирушили у Польщу завдяки домовленостям голови Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій з Маршалеком Свєнтокшинського воєводства Адамом Ярубасом, почався з приємних вражень.
В перший день діти провели час на пікніку, де готували ковбаски на вогні, знайомилися з однолітками та місцевістю. 

 

З 22 по 24 липня 2018 року за пітримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Студентська рада Вінниччини проводить регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018» в Селищі (Тиврівський район), на території ЛОСК «Маяк».

19 липня, 20 дітей загиблих учасників АТО з Вінницької області вирушили до Республіки Польща, де зможуть відпочити та ознайомитись з історичними пам’ятками, туристичними атракціями та культурою сусідньої держави.
Традиційний відпочинок-оздоровлення діток відбувається вже вчетверте завдячуючи голові облдержадміністрації Валерій Коровій та Маршалку Сьвєнтокшиського воєводства Адаму Ярубасу.

На позачерговому засіданні робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації було обговорено конкретні питання надання допомоги особі, яка постраждала від торгівлі людьми.

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з ГО "Фундація суспільного розвитку" продовжують впроваджувати навчальну програму для людей пенсійного віку "Активного довголіття" у територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

  1. Всеукраїнський форум "Національний план дій щодо зайнятості молоді: думка регіонів".
  2. Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим - живи активно».
  3. Проект «Дозвілля у місті під час літніх канікул».
  4. Третій літній наметовий табір сімейного розвитку для учасників антитерористичної операції та їх сімей стартував 16 липня 2018 року у Вінницькій області. 
  5. До уваги учнів та студентів Вінницької області!
  6. Обговорення механізмів міжвідомчої взаємодії суб‘єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі, у Вінницькому районі.
  7. Літня школа «Долаючи радянське: трансформація культурної пам’яті на пострадянському просторі».
  8. церемонія нагородження переможців конкурсу "Молода людина року - 2018".
  9. Психологи-активісти на пікніку «Жіночі посиденьки» вчили дружин учасників АТО боротьбі зі стресом.
  10. Завершився Обласний молодіжний табір-форум "Вінниччина молодіжна - ініціюй та дій".

Сторінка 1 із 20

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua