Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисників і захисниць України громадською організацією «Єдина родина Вінниччини» у рамках проєкту «Ми пам’ятаємо!» здійснено комплекс рекреаційних заходів для членів родин загиблих українських військовослужбовців у зоні проведення АТО/ООС.

14 жовтня Україна на державному рівні вшановує своїх захисників і захисниць на відзначення мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу. Також у ці дні в країні святкують День українського козацтва та річницю створення Української Повстанської армії.

«Школа публічної політики та адміністрування зі стратегічного управління розвитком громад для голів територіальних громад і місцевих активів» - така повна назва цього проєкту, який вже п`ятий рік поспіль реалізовують науковці Стусівського університету з учасниками громадської організації «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «Діалог», в тісному партнерстві із Вінницькою облдержадміністрацією, обласною Радою та обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

У селі Буша завершився мистецький пленер за участю відомих художників Поділля та України «Арт-драбина: збереження пам’яток архітектури Вінниччини у картинах».

«Покоління. Паралелі» – телевізійний проєкт творчої групи «UA:Суспільне. Вінниця», який розповідає про боротьбу українців за державність 100 років тому, про діяльність повстанського отамана Якова Шепеля на Літинщині.

Яка вона на практиці – демократія участі? Як вплинула пандемія на комунікацію «влада-громада»? Чим відрізняються громадські ініціативи великих міст і малих населених пунктів?

Днями  місті Тростянець   відзначали  25-річчя заснування районного літературно-мистецького об`єднання "Джерело".

Учора, 3 жовтня, у селі Студена Студенянської сільської територіальної громади (колишній Піщанський район Вінницької області) вперше відбувся Міжнародний Етно Foodfest «МАМАЛИГА VS БАНОШ».

Напередодні 80-річчя з дня розстрілу євреїв Вінниці та до 80 річчя з дня розстрілу євреїв У Бабиному Яру в Києві до Вінницького музею Голокосту приходять школярі й студенти, активна молодь аби більше дізнатись про трагедію тих днів.

Сьогодні, 28 вересня, у креативному просторі «Артинов» відбувся регіональний форум – конференція «Демократія в дії: вивчення стану комунікації влади та громадськості у Вінницькій області в умовах пандемії COVID-19 та адвокація заходів щодо її поліпшення».

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001 «Про день партизанської слави», на території нашої держави відзначають День партизанської слави.

Представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації здобувають нові компетенції в сенсі повсюдної диджіталізації та запровадження електронного урядування «Е-демократія».

16 вересня у приміщенні обласної бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва відбулась презентація восьмої книги поетеси Антоніни Петрушкевич під назвою «Де трави пахнуть молоком».

Сьогодні, 15 вересня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулося 9-е чергове засідання обласної комісії з реабілітації, на якому розглянуто 128  заяв про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій.

В Ямпільському міському будинку дитячої та юнацької творчості в рамках заходів з відзначення видатних осіб подій Української революції 1917-1921 рр. на Поділлі «Пам’ятаймо славні дні Визвольних змагань» відбулося засідання круглого столу «Антибільшовицький спротив на Поділлі: історія і пам`ять» (до 100-річчя Бабчинецько-Ямпільського повстання)».

14 вересня у приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва цьогорічний лауреат Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського, член Спілки слов’янських письменників України  Сергій Деркач презентував свої книги з лінії вогню.

Сьогодні, 10 вересня, напередодні відзначення Дня міста Вінниці, на Майдані Незалежності відбулася церемонія нагородження переможців ювілейного ХV ВІННИЦіЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно, який вже став традиційним для Вінниччини.

  1. У Ямполі презентували історичну книгу Анатолія Жарука «Нескорені Гайдамацького Яру»
  2. «Роде мій красний, роде мій дужий… Кілька фрагментів із історії двох родин села Підлісний Ялтушків Барського району»: на Вінниччині презентували нову книгу Бориса Гуменюка
  3. Громадська рада при обласній державній адміністрації обговорила план роботи до кінця 2021 рік
  4. Сьогодні виповнюється 76 років з моменту закінчення Другої світової війни (1939–1945)
  5. На Вінниччині презентували п’ятий том історії с. Борівка Могилів-Подільського району
  6. В рамках заходів на вшанування пам’яті загиблих героїв АТО/ООС у Вінниці відбулась презентація фільму-нарису «Забути заборонено! Пам’ятати!»
  7. На вшанування пам’яті загиблих героїв АТО/ООС у Вінниці відбулись меморіальні заходи
  8. Вінниччина вшанувала загиблих Героїв АТО/ООС у День пам’яті захисників України
  9. У Мурованих Курилівцях радо вітали книгу земляка Володимира Ревуцького «Сторінки забутої історії»
  10. На Вінниччині презентували інклюзивний проєкт «Родини людей з інвалідністю разом проти COVID-19»

Сторінка 1 із 23

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92