Остання субота листопада - вшанування пам`яті жертв голодоморів в Україні. Вже багато років в цей день відбувається всесвітня акція «Запали свічку пам`яті», покладання поминальних вінків до пам`ятних місць та інші тематичні заходи на честь вшанування наших земляків, які стали жертвами спланованого геноциду проти всього українства.

На знак пам’яті про Голодомор в Україні,  як данину непростому минулому та запоруку недопущення подібного у сучасному і майбутньому людства, 27 листопада у м. Вінниці біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів відбувся мітинг-реквієм за участю керівників області та м. Вінниці.

Сьогодні кінотеатр «Родина» у м. Вінниця став свідком нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу аматорського кіно «КіноМетр-2020». Через епідемію коронавірусу конкурс відбувався в онлайн-режимі.

Вчора, 26 листопада, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання правління Громадської ради.

«Українська революція (1917-1921) в іменах: вінницькі сторінки» – це унікальне видання, яке немає аналогів серед історіографії Вінницької області

До уваги авторів, чиї матеріали розміщено у друкованих та електронних ЗМІ (пресі, телебаченні і радіо, інтернет-виданнях), прийом матеріалів на обласний конкурс журналістських робіт «Моя Вінниччина» продовжено до 22 листопада поточного року

Незважаючи на вагомі політичні події в сучасному житті України, суспільство не має забувати і про історичні етапи розвитку країни, її державного становлення.

В регіонах вже третій рік поспіль відбуваються заходи  з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, які спрямовані на вшанування пам'яті її учасників на території України, та, зокрема, Вінниччини. 

Громадська організація «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді  «Паросток»  втілює проєкт «Кроки до  інституційного розвитку громадських організацій  осіб з інвалідністю  в Україні», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів за кошти державного бюджету.

В рамках реалізації проєктів інститутів громадянського суспільства Вінниччини громадською організацією «Подільська спадщина»  виготовлено історико-пізнавальний відеофільм – нарис «1940 рік: історичні міфи та реалії на теренах Вінницької області»

Громадська організація «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізує проєкт «Кроки до інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні», який став можливим завдяки підтримці Фонду соціального захисту інвалідів за кошти державного бюджету.

Сьогодні, 16 жовтня, за допомогою сервісу для організації онлайн-конференцій та відеозв'язку Zoom відбулося обговорення актуальних питань щодо розроблення проєкту нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

В приміщенні Будинку культури с.Уладівки Літинського району 13 жовтня відбулася урочистість: громаді села презентовано книгу Павла Ткачука «Уладівко – доле моя» (серія історій сіл і міст «Моя Вінниччина)

Сьогодні, 14 жовтня, до Дня Захисника України, Дня Українського козацтва та до Дня створення УПА, Український інститут національної пам'яті презентував на Вінниччині історичну виставку «Проти Голіафа».

14 жовтня – надзвичайно важлива дата для української державності та кожного з нас. Ця дата увібрала в себе історичну пам'ять про добу Козаччини в національній історії, духовну спадщину українського козацтва, силу волі, відданість військовій справі, звитягу сучасних захисників територіальної цілісності України, демократичні традиції та віру у краще майбутнє.

Громадська організація «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», у рамках проєкту «Кроки до інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів, оголошує набір учасників і учасниць Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю.

30 жовтня в селі Розкошівка Теплицького району відбулася презентація книги-історії села «Розкошівський скарб» (серія «Моя Вінниччина»). Її автор – ветеран охорони здоров’я, житель с.Розкошівки Володимир Олексійович Юхимчук, письменницький запис книги – Михайла Каменюка.

В Будинку культури с. Човновиця Оратівського району, 28 вересня, з пройшла презентація книги-історії села Закриниччя, яке входить до Човновицької сільської ради.

Проблема домашнього насилля в родинах осіб з інвалідністю – це одна з тих проблем, яка замовчується на рівні суспільства та безпосередньо впливає на якість життя осіб з інвалідністю, а також на їхні родини.

  1. Жителям с.Цибулівки Тростянецького району презентували книгу земляка Івана Малюти «Роївня»
  2. На Вінниччині презентували книгу «Теплик – моє містечко» Велвла Черновецького
  3. На Вінниччині визначено переможців Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені М.Коцюбинського
  4. На Вінниччині відбулось дівоче таборування «WE ARE CAMP. Вперед і вгору»
  5. На Вінниччині відбувся інноваційний мистецький пленер «Арт-драбина»
  6. Школа громадських радників з інклюзії розпочала свою роботу на Вінниччині
  7. На Вінниччині вшанували пам'ять загиблих героїв та жертв нацизму з нагоди 75-ї річниці закінчення Другої світової війни
  8. Покладанням квітів, концертом-реквіємом, поминальною ходою та молебнем за загиблими Героями вшанувала Вінниччина День пам’яті захисників України
  9. У День Незалежності України вінничани віддали шану полеглим Героям
  10. На Вінниччині презентували документальний кінофільм «Поділля в добу НЕПу»

Сторінка 1 із 17

Директор департаменту

ВАСИЛЮК Світлана Михайлівна

 

Адреса: 21100, м. Вінниця,

вул. Театральна, 14

Телефон: (0432) 52-09-92

E-mail: depinformcom@vin.gov.ua

"Гаряча лінія" Департаменту

Телефон: (0432) 52-09-92