Про стан надання первинної медичної допомоги в області говорили представники обласного Департаменту охорони здоров’я та головні  лікарі закладів первинки. Зібрання відбувалось під головуванням директора Департаменту Людмили Грабович.

 До участі були запрошені лікарі з усієї області. Під час заходу присутні мали змогу отримати актуальну інформацію стосовно діагностики та лікування розповсюджених захворювань органів дихання.

Щорічно в третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевтичного працівника. Його святкують понад 350 тисяч фармацевтів України. Напередодні відбулося нагородження кращих працівників галузі області. Більше фото за посиланням: http://medexpress.com.ua/posts/krashchykh-farmatsevtiv-vinnychchyny-vidznachyly-nahorodamy

Про розвиток сільської медицини на Вінниччині, а саме про створення нових амбулаторій, говорили фахівці Департаменту охорони здоров’я під час наради з головними лікарями закладів первинної допомоги та головами сільських рад.

У селі Митки Барського району проходить  обласний конкурс бригад екстреної медичної допомоги  «Подільський медичний екстрим 2018», який проводиться на базі дитячого табору «Фортуна.

Нещодавно у  Мюнхені (Німеччина) відбувся Міжнародний конгрес Європейської асоціації кардіологів (ESC). Це одна з найбільш значущих науково-практичних подій в світі кардіології. В роботі 587 симпозіумів і сесій взяли участь лідери світової кардіології, вчені та клініцисти  зі всього світу. Зібрання відвідали 32 тисячі делегатів із 156 країн світу.

Третій день поспіль нейрохірурги з усієї України та закордонні фахівці обговорюють організацію та сучасні принципи надання спеціалізованої нейрохірургічної допомоги хворим на мозковий інсульт.

Тринадцять амбулаторій, 33 фельдшерські пункти та п’ять ФАПів перебувають у підпорядкуванні Немирівського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги. Заклади разом надають медичну допомогу майже 33 тисячам 100 жителів.
Центр перетворився в комунальне некомерційне підприємство і уже підписав договір з Національною службою здоров’я.

Сторінка 1 із 23