Про інноваціїї у лікуванні серцево-судинних хвороб розповідає завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова 

Традиційно у вересні у Могилеві-Подільському відбуваються «Дністрянські терапевтичні читання». Їхніми учасниками як правило стають  лікарі сімейної медицини, терапевти, кардіологи, ревматологи, пульмонологи, алергологи, гастроентентерологи, ендокринологи, гематологи, інфекціоністи, лікарі, відповідальні за обслуговування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та працівники фельдшерсько-акушерських пунктів з різних куточків Вінниччини. 

Попит на доконтактну профілактику (PrEP) зростає - 300 додаткових курсів найближчим часом буде доставлено в лікарні, які виконали план по набору клієнтів. Про це в рамках XII Національної ЛГБТІ-конференції України повідомив Віталій Андрес, фахівець Центру громадського здоров’я України, який курує програму PrEP.

Медичні працівники лікувальних закладів Могилів-Подільського, Муровано-Куриловецького, Шаргородського, Чернівецького та Ямпільського районів взяли участь у черговому тренінгу з назвою «Коморбідні стани у хворих на серцево-судинну патологію».

 На початку навчального року органи державної влади, громадські організації, активісти, лідери думок та просто небайдужі українці об'єдналися разом, щоб максимально привернути увагу молоді до проблеми булінгу і поступово сформувати нетерпимість до цього явища.

У Вінницькій обласній клінічній лікарні ім.М.І.Пирогова вперше в Україні виконано унікальне кардіохірургічне оперативне втручання з приводу тромбоемболії легеневої артерії у вагітної жінки.

За оперативними даними Центру громадського здоров’я України, протягом 35-го тижня 2019 р. на кір захворіли 168 людей –130 дорослих і 38 дітей. Щеплення – єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності.

Сторінка 1 із 38