У часи політичних перипетій та воєн медичні працівники продовжують виконувати свої професійні обов’язки, не зважаючи на ризик втратити життя. Переважна більшість медиків ідуть на фронт добровільно, декотрі з них, на жаль, не повертаються.

Проблемні питання функціонування закладів охорони здоров’я третинного рівня надання медичної допомоги обговорювало керівництво Департаменту охорони здоров’я ОДА під час наради з головними лікарями лікувальних закладів та директорами медичних коледжів.

Немає нічого важливішого за людське життя. У цьому, як ніхто інший, переконані працівники швидкої медичної допомоги (ШМД). Вони кожного дня вступають у боротьбу за цей найцінніший дар. Та навіть для таких подвигів потрібні неабиякі навички, холодний розум, витримка, міцні нерви та уміння миттєво приймати найскладніші рішення. Адже кожна змарнована секунда – втрачений шанс на життя.

Циклон "Катя" остаточно пішов з України. Різке зниження температури змінилось різким підвищенням. Відтак до медико-санітарних центрів міста дедалі більше надходить  повідомлення від вінничан про погіршення самопочуття. Подробиці у відеосюжеті:

Як вiдомо, у Вiнницi дo Дня зaхисникa Укрaїни плaнують вiдкрити пaм’ятний знaк зaгиблим мeдикaм.

Оргaнiзaтори плaнують прилaштувaти спeцiaльний мультимeдiйний eкрaн, вмонтовaний у грaнiтну стeлу, дe будуть розмiщeнi фото тa короткa бiогрaфiя мeдичних прaцiвникiв, опис обстaвин, зa яких вони зaгинули нa Мaйдaнi чи в зонi AТО.

Пiд чaс щoпoнeдiлкoвoї aпaрaтнoї нaрaди  в oблaснiй дeржaвнiй aдмiнiстрaцiї дирeктoр Дeпaртaмeнту oхoрoни здoрoв’я OДA Людмилa Грaбoвич пoвiдoмилa, щo зa рeзультaтaми впрoвaджeння урядoвoї прoгрaми «Дoступнi лiки» Вiнницькa oблaсть вхoдить дo трiйки лiдeрiв Укрaїни.

У спекотні дні, які тривають в нашому регіоні, слід бути особливо обережними, стежити за своїм здоров’ям і дотримуватися певних правил поведінки.

28 липня відбулось розширене засідання Колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації: «Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я регіону у І півріччі 2017 року та актуальні завдання на ІІ півріччя поточного року».

Чимало регіонів країни приєдналося до обговорення важливих питань щодо реалізації державних програм комплексного медичного забезпечення для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Про паліативну та хоспісну допомогу на Вінниччині говорили нині фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА та сімейні лікарі Вінницької ЦРЛ.

25-26 липня 2017 року у Вінниці проходитиме Всеукраїнський семінар, присвячений питанням медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.  

         З метою залучення населення району до профілактичного обстеження (тест на ВІЛ-інфекцію), попередження інфекцій, які передаються статевим шляхом, у Томашпільській АЗПСМ було проведено круглий стіл з використанням наглядної агітації, яскравих плакатів та буклетів.

Про це під час засідання колегії обласної державної адміністрації повідомила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.

Відбулась селекторна нарада Кабінету Міністрів України з уповноваженими представниками обласних державних адміністрації.

1 липня 2017 року набула чинності постанова КМУ від 16 березня 2017 р. № 180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою у новій редакції було затверджено Національний перелік основних лікарських засобів.

  1. Роз’яснення щодо запровадження оновленого Національного переліку основних лікарських засобів (За матеріалами МОЗ)
  2. Запрошення
  3. Комісія ДОЗ ОДА розглянула 15 направлень пацієнтів на різні види хірургічних втручань
  4. Експерти наставницької групи Центру громадського здоров’я МОЗ відвідали Вінницьке СТМО «Фтизіатрія»
  5. 14 липня під головуванням депутата обласної Ради Сергія Стадніка відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.
  6. Валерій Коровій здійснив візит до Крижопільської окружної лікарні інтенсивного лікування.
  7. Анатолій Олійник побував у Бершадському медичному коледжі
  8. Пенсійна реформа
  9. Ліжка-трансформери кардіоцентру передали волонтери
  10. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк взяла участь у щотижневій робочій нараді з керівниками департаментів та служб регіону

Сторінка 1 із 7

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21100 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua