Кабінет Міністрів України ухвалив концепцію розвитку  екстреної медичної допомоги, направив кошти на пілотний проект у шести регіонах і затвердив закупівлю сучасних диспетчерських служб по усій країні. Відповідні офіційні документи будуть опубліковані на Урядовому порталі найближчим часом.

Впровадженню оновлених режимів лікування хіміорезистентного туберкульозу на Вінниччині, відповідно до сучасних рекомендацій ВООЗ, була присвячена робоча зустріч  лікарів-фтизіатрів, заступників лікарів центрів ПМСД.

Тепер дорослі будь-якого віку  теж можуть безоплатно вакцинуватися від кору, паротиту та краснухи вакциною КПК. Також можна вакцинувати немовлят віком від 6 місяців, для яких кір особливо небезпечний.

15 травня на базі комунального некомерційного підприємства «Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування» відбувся наставницький візит з клінічних питань стосовно туберкульозу за участю регіонального клінічного наставника В. Л. Мацери завідувача відділенням хіміорезистентного туберкульозу ВОСТМО «Фтизіатрія».

Вперше в Україні один з провідних освітніх центрів Європи проводить навчання для офтальмологів на базі Вінницького національного медичного університету ім. Пирогова.

 Сьогодні, 8 травня, на засіданні Кабінету Міністрів Україні в.о. міністра охорони здоров’я д-р Уляна Супрун і голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко презентували результати трансформації системи охорони здоров’я і подальші етапи змін.

Триває реконструкція  частини інфекційного відділення обласної дитячої клінічної лікарні. Метою є створення в лікарні  відділення екстреної медичної допомоги, яке територіально і функціонально дозволить об’єднати приймальне відділення, травматологічний пункт, лабораторну службу, службу променевої діагностики (рентген, УЗД), тобто всі служби, задіяні у встановленні діагнозу пацієнта.

Часто поняття «репродуктивне здоров’я» розуміють у вузькому сенсі – як фізіологічні та фізичні умови, що дають змогу відтворювати здорове потомство. Але  воно містить декілька складових: сексуальне здоров’я, планування сім’ї та безпечне материнство і батьківство.

Дев`ятого  травня, у рамках відзначення в області Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років У Вінницькому обласному клінічнному госпіталі ветеранів війни відбулися урочистості.

За оцінками Асоціації інтервенційних хірургів України Вінницька область другий рік поспіль - серед областей - лідерів за кількістю операцій стентування коронарних судин серед усіх реперфузійних центрів країни. У 2018 році тут провели 1536 коронарографій, з яких 620 - ургентним хворим (пацієнтам, які потребували негайного лікування). Це на 10% більше ніж у 2017 році.

Вінниччина є однією з семи пілотних областей, обраних бюро ВООЗ в Україні та Швейцарською агенцією розвитку для реалізації проекту боротьби з неінфекційними захворюваннями. Проект є міжвідомчим і об’єднує освітян, медиків, громадськість.

На Вінниччині завершився тиждень імунізації. Його головна ідея – поширення інформації про те, що завдяки вакцинації врятовано мільйони життів.

Сторінка 1 із 33