Вінницький Обласний лабораторний центр МОЗ України спільно з Департаментом охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації  здійснюється постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Протягом останніх років захворюваність на діабет в усьому світі підвищилась. Україна не є винятком. Загальновідомим є той факт, що кожна друга людина, яка живе з діабетом, не знає про те, що вона хвора. 90% хворих на цукровий діабет мають діабет 2 типу, так званий діабет людей старшого віку. Діабет 1 типу, зазвичай, розвивається і діагностується у дітей.

Сьогодні, 14 січня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Сьогодні, 11 січня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Міністерством охорони здоров’я наказом від 24.12.2020 № 3018 прийнято Дорожню карту з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках.

Захворюваність на COVID-19 на Вінниччині залишається значною, тому тестування на коронавірус в області відбувається щодня. Саме цьому була присвячена онлайн-нарада, що відбулась у департаменті охорони  здоров’я.

Сторінка 1 із 107

Директор департаменту

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: upr_zdorov@vin.gov.ua