Керівництво Департаменту 09 лютого 2018 року прийняло участь у засіданні комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

       На засіданні були розглянуті питання щодо внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», розробником якої є Департамент цивільного захисту облдержадміністрації.

 

        Департаментом, у співпраці  з учасниками Програми, внесено на розгляд комісії низку змін та доповнень до заходів Програми, а саме:

          1. Включення до учасників Програми військової частини А2287 м. Вінниця з метою забезпечення зберігання матеріально-технічних засобів підрозділів, що формують військові комісаріати області.

          2. Надання субвенції на 2018 – 2020 роки:

 • Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону – для придбання медичного обладнання, матеріалів та облаштування приміщень  лікувального корпусу для проведення діагностики та лікування військовослужбовців, що брали участь в АТО.
 • Вінницькому зональному відділу військової служби правопорядку (ВСП) – для проведення поточного ремонту та облаштування приміщень гауптвахти та казарми зонального відділу ВСП у м. Вінниці;
 • Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації через комунальну установу «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів» - для забезпечення проведення навчань. тренувань та інших заходів в системі територіальної оборони України.  

        3. Зміна у розділах Програми назви Управління патрульної поліції у місті Вінниці - на Управління патрульної поліції у Вінницькій області у зв’язку із виданням відповідного наказу голови Національної поліції України.

         Рішенням комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності погоджений проект рішення обласної ради зі змінами та доповненнями, запропонованими Департаментом.

Департамент цивільного захисту попереджає:

 

        За інформацією  Вінницького обласного центру з гідрометеорології  на території Вінницької області очікуються складні погодні умови:

        Вдень 8 лютого сильний сніг, мокрий сніг, місцями хуртовини, місцями ожеледь, місцями налипання мокрого снігу, місцями посилення вітру 15-20м/с.

        Впродовж доби 9 лютого сніг, мокрий сніг, місцями сильний, місцями налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця (приріст снігового покриву 10-20 см).

        Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.

        У зв’язку з цим необхідно:

- власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок;

- вибирати швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування;

- під час руху в колоні збільшувати дистанцію між автомобілями - не менше 50 м;

- не залишати автомобільний транспорт на узбіччі чи проїжджій частині, що перешкодить роботі снігоприбиральної техніки;

- для попередження виникнення переохолоджень організму обмежити час перебування на відкритому повітрі;

- надавати допомогу пристарілим і хворим людям, які вимушено знаходяться на вулиці.

- обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву електродротів негайно повідомити районні-міські електромережі та сусідів; забезпечити охорону обірваного проводу до прибуття ремонтної бригади.

 

Пам'ятка населенню:  Увага! Снігові замети!

 1. Командно-штабне навчання з органами управління цивільного захисту Оратівського району проведене з 6 по 7 червня поточного року
 2. Участь у засіданні постійної комісії обласної ради питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності
 3. Проведене командно-штабне навчання з органами управління цивільного захисту Немирівського району
 4. В області проведено позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуації (оперативний штаб)
 5. Інформація відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи
 6. В області проведене штабне тренування щодо дій в умовах паводку, пропуску льодоходу і повені з органами управління обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
 7. Увага! 7-9 лютого очікується погіршення погодних умов
 8. В області проведено позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуації

Сторінка 1 із 2

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua