Обласна військова адміністрація привітала працівників, ліцеїстів, курсантів та студентів Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з 50 річчям від дня створення

 До уваги мешканців міста Вінниці та Вінницького району !

 

06 вересня 2022 року між 10.00 та 16.00 на Стрижавському родовищі мігматитів ТОВ «Стрижавський граніт», який розташований в смт Стрижавка Вінницького району буде проведено масовий вибух з метою подрібнення скальних порід. Роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції зазначеним підприємством.

При цьому підприємством будуть використані наступні звукові сигнали, встановлені для такого виду робіт, з метою попередження населення про вибух:

Один довгий (тривалістю 2 хвилини) – перед початком заряджання;

Два довгих (тривалістю 2 хвилини кожен) – безпосередньо перед вибухом;

Три коротких (тривалістю по 30 секунд кожен) – після завершення вибухових робіт.

 

Вінничан та мешканців Вінницького району просимо взяти цю інформацію до уваги та зберігати спокій.

 

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації   

21 червня 2022 року на виконання пункту 17 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 року № 181-р «Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні» в Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації проведено заняття із членами обласної евакуаційної комісії на тему: «Щодо діяльності обласної комісії з питань евакуації»

16 червня 2022 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 10.06.2022 р. № 14529/0/1-22 щодо підготовки закладів освіти до 2022/2023 навчального року проведено нараду у вигляді відеоконференції.

Про набір на вакантну посаду категорії «Б» - заступника директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації – начальника управління територіальної оборони Департаменту  з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної військової адміністрації 

19 травня увесь світ відзначає свято – Міжнародний день вишиванки. Учора працівники Департаменту долучились до його відзначення. Вони працювали у вишиванках на своїх робочих місцях, а в обідню перерву  разом з заступником директора Департаменту Валерієм Індиком пройшлись центром міста у вишиванках з розгорнутим державним прапором. На Європейській площі вони виконали куплет гімну січових стрільців «Ой у лузі червона калина» та вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів біля стели «Тризуба – падаючого сокола» у Парку Слави.

Шановні співвітчизники !

В історії нашої країни багато значимих військово-історичних подій, які свідчать про незламну волю нашого народу. І в наш час український бойовий дух стоїть на варті неподільної, незалежної України.

Ми бачимо військову агресію навколо України. Говорячи про дипломатію, ми не дійшли до її межі. І дипломатичні чесні канали також працюють, ми, звичайно, не можемо очікувати швидкого вирішення ситуації. Але ми не хочемо бачити військову конфронтацію, військову агресію.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора  Департаменту з питань оборонної роботи,

цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

обласної державної адміністрації
10.02.2022 №13-к

                                                                     

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «Б» –  начальника відділу діловодства, контролю, забезпечення доступу до публічної інформації, роботи із зверненнями громадян та з питань персоналу Департаменту  з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації

09 лютого 2022 року проведене в онлайн-режимі штабне тренування органів управління обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2022 рік, затвердженого розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 17 січня 2022 року №15  на тему: “Дії органів управління обласної підсистеми (районних та ланок територіальних громад) єдиної державної системи цивільного захисту щодо дій в умовах паводку, пропуску льодоходу і повені”.

Заступником директора – начальником управління планування, оповіщення, цивільного захисту, навчання населення та забезпечення діяльності мережі пунктів управління Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергієм Дев’ятим, проведено щотижневу оперативну нараду.

Учора в місті Вінниці в Молодіжному центрі «Квадрат» відбулась презентація унікального та ексклюзивного в Україні проєкту «Кадетський корпус поліції Вінниччини», в якому взяв участь Голова обласної державної адміністрації Сергій БОРЗОВ.

 

Президентом України 29 грудня 2021 року видано Указ № 687/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році».


01 січня 2022 року вступає в дію Закон України «Про основи національного спротиву». Зазначений закон був прийнятий Верховною Радою України в липні 2021 року та набув чинності 01 серпня поточного року. На думку експертів та фахівців у сфері національної безпеки та оборони він має стати важливим інструментом зміцнення обороноздатності нашої Вітчизни через забезпечення участі цивільного населення держави у відсічі агресору, який  зазіхне на мир в Україні, її територіальну цілісність, незалежність та суверенітет.

На виконання Указу Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» обласною державною адміністрацією щорічно напередодні новорічних (різдвяних) свят здійснюється збір провізії для підтримки та поздоровлень з новорічними та різдвяними святами військовослужбовців військових частин та підрозділів правоохоронних органів, які беруть безпосередню участь в зоні проведення операції Об’єднаних сил із стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Відповідні заходи проведені також наприкінці поточного року. 14 грудня в зону проведення операції Об’єднаних сил доставлено понад 20 тон продуктів харчування та солодощів.

  1. Директор Департаменту Сергій ВОВЧЕНКО презентував в обласній раді звіт про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021–2025 роки
  2. Повідомлення про початок проведення перевірки згідно із Законом України "Про очищення влади"
  3. В області проведено заходи штабного тренування
  4. Гідрометеорологічні умови на період з 30 листопада по 03 грудня
  5. УВАГА! Перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення
  6. Національним агентством України з питань державної служби проводиться реформа системи оплати праці державних службовців
  7. Проведено навчально-методичний збір з районними державними адміністраціями, територіальними громадами та спеціалізованими службами цивільного захисту області
  8. У Могилів-Подільському районі проведено навчальне заняття з організації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій з керівним складом райдержадміністрації та головами територіальних громад
  9. В ОБЛАСТІ ЗАВЕРШИВСЯ МІСЯЧНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
  10. У Хмільницькому районі на базі Козятинської міської територіальної громади з головами територіальних громад проведено навчальне заняття з організації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій

Сторінка 1 із 26

Директор департаменту

 

Директор

ЗУБЧИК Богдан Васильович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: [email protected]