Шановні співвітчизники !

В історії нашої країни багато значимих військово-історичних подій, які свідчать про незламну волю нашого народу. І в наш час український бойовий дух стоїть на варті неподільної, незалежної України.

Ми бачимо військову агресію навколо України. Говорячи про дипломатію, ми не дійшли до її межі. І дипломатичні чесні канали також працюють, ми, звичайно, не можемо очікувати швидкого вирішення ситуації. Але ми не хочемо бачити військову конфронтацію, військову агресію.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора  Департаменту з питань оборонної роботи,

цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

обласної державної адміністрації
10.02.2022 №13-к

                                                                     

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «Б» –  начальника відділу діловодства, контролю, забезпечення доступу до публічної інформації, роботи із зверненнями громадян та з питань персоналу Департаменту  з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької обласної державної адміністрації

09 лютого 2022 року проведене в онлайн-режимі штабне тренування органів управління обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2022 рік, затвердженого розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 17 січня 2022 року №15  на тему: “Дії органів управління обласної підсистеми (районних та ланок територіальних громад) єдиної державної системи цивільного захисту щодо дій в умовах паводку, пропуску льодоходу і повені”.

Заступником директора – начальником управління планування, оповіщення, цивільного захисту, навчання населення та забезпечення діяльності мережі пунктів управління Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Сергієм Дев’ятим, проведено щотижневу оперативну нараду.

Учора в місті Вінниці в Молодіжному центрі «Квадрат» відбулась презентація унікального та ексклюзивного в Україні проєкту «Кадетський корпус поліції Вінниччини», в якому взяв участь Голова обласної державної адміністрації Сергій БОРЗОВ.

 

  1. Гідрометеорологічні умови на період з 11 по 14 січня
  2. В Україні та на Вінниччині розпочато проведення комплексу заходів щодо забезпечення чергових призовів громадян на строкову військову службу у 2022 році
  3. Гідрометеорологічні умови на період з 04 по 07 січня
  4. Гідрометеорологічні умови на період з 31 грудня 2021р. по 04 січня 2022р.
  5. Гідрометеорологічні умови на період з 28 по 31 грудня
  6. 22 грудня відбулась розширена нарада з питань забезпечення виконання на території області Закону України «Про основи національного спротиву»
  7. Гідрометеорологічні умови на період з 24 по 28 грудня
  8. Гідрометеорологічні умови на період з 21 по 24 грудня
  9. Воїнам військових частин Вінниччини напередодні Дня Святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят в зону проведення операції Об’єднаних сил на сході України доставлено провізію та подарунки від мешканців Вінницької області
  10. Гідрометеорологічні умови на період з 17 по 21 грудня

Сторінка 1 із 29

Директор департаменту

 

Директор

ЗУБЧИК Богдан Васильович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: [email protected]