У Ямполі презентували оновлений меморіальний комплекс загиблим воїнам-афганцям

Вчора, 27 грудня, у місті Ямпіль відбулося відкриття оновленого меморіального комплексу воїнам, які загинули під час війни у Афганістані 1979-1989 років.

У заході взяло участь керівництво міста та району, Вінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) та районні афганські спілки, а також вихованці Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та Ямпільської дитячої музичної школи.

«Перебуваючи на військовій службі у Республіці Афганістан, ми намагалися забезпечити безпеку громадян та створити належні умови для розвитку країни, зокрема сфери освіти та соціального забезпечення. Але сталося так, як сталося: з часом нас було втягнуто у військові дії. Ми почали воювати. Як би зараз не оцінювали наше перебування у Афганістані, я можу з впевненістю говорити про те, що воїни-афганці з честю виконали покладений на них військовий обов’язок і сьогодні зберігають дух братерства», – відзначив голова Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Петро Кирилішин.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам'ять усіх тих, хто загинув у Афганській війні.

У рамках відкриття оновленого меморіального комплексу воїнам-афганцям відбулася година патріотизму для учнів Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та Ямпільської дитячої музичної школи, а також співробітниками Музею Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані (1979-1989), було презентовано експозицію «Афганська неоголошена війна: погляд у минуле».

Окрім цього, у заході взяв участь вінницький афганський вокально-інструментальний гурт «Перевал» під курівництвом Олександра Скрипника, який виконав декілька своїх авторських пісень.

Зазначимо, що Вінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) активно долучається до процесу національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Так, у рамках проекту «Пам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надавалася фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету, протягом листопада – грудня 2018 року було проведено серію семінарських занять по вивченню досвіду роботи районних Спілок ветеранів війни в Афганістані щодо національно-патріотичного виховання на базі закладів освіти області, зокрема у Жмеринському, Хмільницькому, Іллінецькому, Калинівському та Тульчинському районах.

 

 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31