На Вінниччині ГО «Паросток» за фінансової підтримки «U-LEAD з Європою реалізує проект з активізації та підвищення якості життя осіб з інвалідністю

Сьогодні, 27 березня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція, присвячена презентації проекту ГО «Паросток» «Через обізнаність до підняття якості життя»

Сьогодні, 27 березня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція, присвячена презентації проекту ГО «Паросток» «Через обізнаність до підняття якості життя».

В прес-конференції взяли участь: голова правління громадської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» Ірина Саранча, депутат обласної Ради Людмила Станіславенко,голова правління Подільського центру прав людини Михайло Бардін, радник з регіонального розвитку Вінницького ЦРМС Юрій Войціцький, голова Брацлавської ОТГ Віталій Мазур та комунікативний менеджер проекту ГО «Паросток» Олена Смірнова.

В ході прес-конференції Ірина Саранча повідомила, що Реалізація проекту ГО «Паросток» буде відбуватися на території Калинівської, Дашівської та Брацлавської ОТГ Вінницької області. Метою проекту є активізація участі осіб з інвалідністю - членів Калинівської, Дашівської та Брацлавської ОТГ Вінницької області у процесах розвитку громад та реформування країни шляхом проведення інформаційно-просвітницької кампанії протягом 2019 року.

«Ми хочемо навчити працювати на партнерських засадах як осіб з інвалідністю, так і членів громад. Навчити говорити про потреби з точки зору: як це потрібно зробити? Ми учитимемо людей з інвалідністю бути активними: закликаю всіх виходити із зони комфорту,щоб спільно будувати свою громаду»,- підкреслила Ірина Саранча.

Людмила Станіславенко акцентувала увагу на тому, що проект в т.ч. спрямований на дотримання норм рівності, зокрема – рівності прав людей з інвалідністю: «Одна з головних цілей – показати, що ми всі однакові і можемо впливати на розвиток громади»,- зазначила вона.

Про те, що саме планується зробити у рамках проекту, розповіла комунікативний менеджер Олена Смірнова, яка зазначила:

«Проект фінансується «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», яка спрямована на посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях, відповідальних за впровадження реформ регіональної політики та децентралізації.

На Вінниччині увагу проекту буде спрямовано на: формування активної громадянської позиції членів вищезазначених ОТГ щодо важливості їхньої участі у формуванні інклюзивності в громадах; формування інклюзивної свідомості в чиновників ОМС вищезазначених територій; посилення ролі людей з інвалідністю - членів Калинівської, Дашівської та Брацлавської ОТГ у процесі реформування країни; збільшення рівня довіри до процесу реформування серед людей з інвалідністю - членів Калинівської, Дашівської та Брацлавської ОТГ.

Також планується створення соціального відеоролика з даної тематики, інформаційних буклетів і плакатів,кишенькового словника жестової мови; підготовка 12 тренінгів (по 4 на кожну територіальну громаду)та проведення консультацій для працівників органів місцевого самоврядування щодо роботи з людьми, які мають інвалідність різних нозологій.

За словами організаторів, до Проекту планують залучити більш як 3 тис. осіб з інвалідністю та більш як півсотні представників органів місцевого самоврядування.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6