Учнів профтехучилищ Вінниччини навчають основам підприємництва

Протягом 1-4 жовтня 2019 року у м. Вінниці у рамках реалізації в області освітнього проєкту «Фактор успіху: розвиток підприємницьких компетенцій в учнів ПТНЗ» відбудуться тренінги з основ підприємництва для учнів училищ Вінниччини

Протягом 1-4 жовтня 2019 року у м. Вінниці у рамках реалізації в області освітнього проєкту «Фактор успіху: розвиток підприємницьких компетенцій в учнів ПТНЗ» відбудуться тренінги з основ підприємництва для учнів училищ Вінниччини.

Мета проєкту: розвиток підприємницьких компетенцій та ініціативності в учнів професійно-технічних закладів освіти Вінницької області.

Під час навчання, під керівництвом менторів – вінницьких підприємців, будуть сформовані команди, які працюватимуть над ідеями власних підприємницьких стартапів.

За словами керівника проєкту Вікторії Турчак, ідеї стартапів будуть базуватися на основі сучасних підходів до виробництва та надання послуг, технологій, а також інновацій у підприємництві, які сьогодні досить швидко завойовують світовий бізнес.

У листопаді поточного року планується провести конкурс молодіжних підприємницьких ідей серед команд-учасників проєкту із залученням представників бізнесу Вінниччини, які можуть надати інформаційну, організаційну та фінансову підтримку для повноцінної реалізації підприємницької ідеї.

Окрім того, у рамках проєкту планується розробити та видати методичний посібник з основ підприємницьких компетенцій для викладачів ПТНЗ, який вони зможуть використовувати у своїй роботі.

Проєкт реалізовується за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Інформаційний супровід проєкту здійснюється Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Нагадаємо, що проєкт «Фактор успіху: розвиток підприємницьких компетенцій в учнів ПТНЗ» став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

У рамках вище зазначеного конкурсу 25 проєктів громадських організацій Вінниччини протягом поточного року отримають співфінансування коштом обласного бюджету на загальну суму 1 млн. грн.