ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Вінницької обласної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Вінницької обласної державної адміністрації

про проведення консультацій з громадськістю

у формі публічного громадського обговорення

проекту розпорядження голови облдержадміністрації

«Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 травня 2016 року № 326»

 

Зміст матеріалів винесених на обговорення:

– проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 травня 2016 року № 326».

 

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій щодо внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 травня 2016 року № 326.

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 28 березня 2018 року.

 

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0432) 56-19-57.

 

Контактні особи: Василишина Олена Анатоліївна – заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій з громадськістю  управління комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

 

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 21100 м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 14, Вінницька обласна державна адміністрація, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

 

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 28 березня 2018 року на веб-сайті Вінницької обласної державної адміністрації www.vin.gov.ua.

 

Проект розпорядження.pdf