Форум «Найкращі соціальні проекти України-2015»

 

 

 

 

Форум Найкращі соціальні проекти України

Практична платформа
для розвитку між секторального
соціального партнерства в Україні
щодо Інформаційної підтримки
Форуму «Найкращі соціальні проекту України - 2015»


Запрошуємо представників установ та організацій, а також представників бізнесу та НКО області до участі у Форумі «Найкращі соціальні проекти України-2015», ініційованого ГО «Центр соціального лідерства».
За два роки Форум заручився підтримкою державних органів влади, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати України ІСС Укгаіпе, ВГО «Українська асоціація маркетингу», Європейської бізнес асоціації (ЕВА), Європейської асоціації соціального маркетингу (Е5МА), Посольств Малайзії, Швеції, Канади, Японії, Австрії та Великобританії, а також провідних українських та міжнародних медіа. У рамках проекту, ми видали каталог «Найкращі соціальні проекти України», який зібрав 51 соціальний проект, реалізований на теренах України державними органами влади, представниками бізнесу та НКО; створили мережу українських та міжнародних експертів - активістів соціальної сфери для обміну досвідом та надання практичних рекомендацій для побудови конструктивного діалогу у площині бізнес-влада-суспільство, об'єднали понад 6000 учасників, зацікавлених у просуванні ідей соціального підприємництва та соціального маркетингу. Детальніше про Форум: www.forum.o2.ua. Цього року, у рамках реалізації проекту, заплановано:
1. Збір соціальних проектів та запуск он-лайн платформи «Найкращі соціальні проекти України» на базіwww.forum.o2.ua. Напрями проектів: охорона навколишнього середовища та сталий розвиток, наука, освіта та культура, соціальне підприємництво, охорона здоров'я та спорт, підтримка та розвиток громадської діяльності, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність. Орієнтовна дата запуску Платформи - початок лютого 2015 року.
2. Проведення Конкурсу на визначення «Найкращих соціальних проектів України - 2015». Переможці конкурсу отримають — грошові винагороди на розвиток соціальних ініціатив (загальний призовий фонд становить,100 000 грн.), Період голосування: лютий-жовтень 2015 року.
3. Проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України», у рамках якого відбудеться; Церемонія нагородження«Найкращих соціальних проектів України - 2015». Орієнтовна дата: кінець жовтня - початок листопаду 2015 року.

Будемо щиро вдячні за участь у Форумі «Найкращі соціальні проекти України» та за надання соціальних проектів для розміщення на он-лайн Платформі «Найкращі соціальні проекти України», з метою тиражування досвіду на теренах всієї України та участі у Конкурсі «Найкращих соціальних проектів України - 2015».
Про точну дату, місце та час проведення заключного етапу Форуму «Найкращі соціапьнї проекти України» будепоінформовано додатково.
За додатковою інформацією звертатися за телефонами: +38 (044) 591-28-48; +33 (067) 479-14-30, або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., не пізніше 20 лютого 20І5 року. Контактна особа: Юлія Миколаївна Зїнькевич. За вищезазначеними контактами можна з'ясувати будь-які уточнюючі питання щодо організації Форуму та розміщення соціальних проектів на он-лайн платформі «Найкращі соціальні проекти України».