Запрошуємо взяти участь у форумі «Найкращі соціальні проекти України»

 
Метою даного заходу є створення перспективної інформаційної платформи для виявлення та заохочення найкращих соціальних програм, проектів і практик, що реалізуються державними установами, підприємствами, бізнес-компаніями та громадськими організаціями України.
Форум «Найкращі соціальні проекти України» дасть змогу підтримати розвиток партнерства, налагодити конструктивний діалог в площині «влада – бізнес – наука – освіта - суспільство» задля вирішення основних проблем соціальної сфери України.
Пріорітетним завданням даного форуму є ознайомлення учасників і відвідувачів із вітчизняним та міжнародним досвідом в галузі вирішення соціальних проблем, зібрання і систематизування успішних практик реалізації соціальних проектів в Україні, виявлення та преміювання кращих соціально-орієнтованих проектів на думку органів влади та експертного співтовариства, створення виставки (експозиції) соціальних проектів.
Учасники форуму «Найкращі соціальні проекти України» матимуть можливість представити власні соціальні проекти на виставці, яка проходитиме в рамках форуму. А також взяти участь у діловій програмі, яка включає в себе конференцію, «круглий стіл» та відкритий семінар.
Окрім того, учасники матимуть можливість ознайомитись із доповідями провідних фахівців, презентувати свої соціальні ініціативи та практики,поспілкуватись і обмінятись досвідом та отримати цікаву корисну інформацію і практичні рекомендації від професіоналів.
Для довідки:
До участі та відвідування форуму запрошуються: компанії, організації всіх форм власності, що розділяють принципи сталого розвитку України, представники держаної влади та ЗМІ.
За більш детальною інформацією щодо участі та відвідування форуму «Найкращі соціальні проекти України» звертайтеся до Оргкомітету за тел.: +38(044)591-28-48, 223-09-32; (067) 448-48-67.
Контактна особа: Литвищенко Ганна.