Інформація Національної служби посередництва та примирення

У Вінниці проведено нараду-семінар та конференцію державних службовців НСПП

Андрущак начальник відділення НСПП у Вінницькій області.

15 листопада 2017 року у м. Вінниця відбулися нарада-семінар та конференція державних службовців НСПП.

Нараду-семінар відкрив та провів Голова НСПП Окіс О.Я. На нараді було проаналізовано та обговорено результати роботи НСПП за 10 місяців 2017 року. Голова НСПП Окіс О.Я. здійснив детальний аналіз роботи структурних підрозділів НСПП, звернувши особливу увагу на якість роботи відділень НСПП з питань здійснення правової та аналітично-інформаційної діяльності, участі у здійсненні соціального діалогу у відповідності до Закону України «Про соціальний діалог». Більш детально на питаннях покращення роботи по напрямках зупинилися керівники структурних підрозділів центрального апарату НСПП Акімов О.О., Скуратовська О.Ю., Сухенко М.В., Бібікова O.A. Відбувся обмін думками, побажаннями, пропозиціями керівників відділень НСПП у областях. За результатами роботи та з нагоди 19-ї річниці утворення НСПП кращі працівники відділень були відзначені нагородами НСПП та цінними подарунками.

Також було проведено конференцію державних службовців НСПП, на якій було обговорено і затверджено Правила внутрішнього службового розпорядку в НСПП, обрано і затверджено склад Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ. Головою Комісії було обрано Гербеду С.В. - заступника голови НСПП.

Підсумки роботи даних заходів було підведено головою НСПП Окісом О.Я.

 


Відбулась нарада-семінар за участю трудових арбітрів та посередників у відділенні НСПП у Вінницькій області

Богословська О., головний спеціаліст відділення НСПП у Вінницькій області

З нагоди 19-ї річниці з дня утворення Національної служби посередництва і примирення відділенням НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) 20 листопада 2017 року було проведено нараду-семінар за участю трудових арбітрів, посередників НСПП, завідувачів інформаційно-консультаційними центрами НСПП та працівників Відділення.

Нараду-семінар відкрив та провів начальник Відділення І. Андрущак, який підбив підсумки діяльності Відділення за 10 місяців 2017 року та ознайомив з основними напрямками подальшої роботи, визначеними на нараді-семінарі працівників НСПП, яка відбулась у м. Вінниці 15 листопада 2017 року.

Під час наради-семінару було обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах Вінницької області, які відзначаються підвищеним рівнем конфліктогенності, та наведено приклади заходів, здійснених Відділенням для запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів).

Також присутніх було ознайомлено з роботою Відділення з питань соціального діалогу та зазначено, що упродовж 10 місяців 2017 року працівники Відділення здійснили оцінку відповідності критеріям репрезентативності 34 профспілкових організацій на територіальному рівні.

Крім того, було розглянуто питання щодо підвищення кваліфікації трудових арбітрів та посередників НС1І11.

По завершенню наради-семінару було підведено підсумки та окреслено основні форми роботи з трудовими арбітрами та посередниками на наступний рік.

 


Відбулося засідання Ради Федерації профспілок Вінницької області

Ю. Сімонишина,

головний спеціаліст відділення НСППу Вінницькій області

23 листопада 2017 року відбулося засідання Ради Федерації профспілок області (далі ФПО), на яке було запрошено начальника відділення НСПП у Вінницькій області (далі - Відділення) І.Андрущака.

У заході взяли участь голова Вінницької ОДА В.Коровій, начальник управління Держпраці у Вінницькій області В.Марунько, директор Вінницького обласного центру зайнятості Г.Скоковська, виконавчий директор Вінницького обласного об’єднання організацій роботодавців Л.Антонюк, члени Ради ФПО, представники ЗМІ.

На порядок денний засідання були винесені питання щодо здійснення правозахисної роботи ФПО її членськими організаціями у відстоюванні прав та інтересів спілчан в сучасних суспільних процесах та ходу виконання Територіальної угоди.

Відкрив засідання Голова ФПО М.Колесник, який проаналізував роботу ФПО у питаннях захисту прав і гарантій членів профспілки та окреслив шляхи її покращення, звернувши увагу на більш широке використання на практиці права на судовий захист. Протягом 2016-2017 років фахівцями апарату ФПО було надано правову допомогу шляхом консультацій понад 3000 спілчанам. Складено 165 позовних заяв та у 98 випадках здійснювалося представництво інтересів членів профспілок в судах, на користь працівників стягнуто близько мільйона гривень.

При обговоренні ходу виконання Територіальної угоди особлива увага присутніх була спрямована на позитивну тенденцію зростання темпів приросту заробітної плати працівників області, який випереджає середній по Україні. Разом з тим, аналіз її виконання свідчить про наявність проблемних питань, а саме раціонального використання трудових ресурсів, створення роботодавцями належних і безпечних умов праці, здійснення заходів, спрямованих на неухильне дотримання норм укладених колективних договорів та угод.

І.Андрущак вручив заступнику голови ФПО - голові Вінницької обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості В.Слободянюку свідоцтво про підтвердження репрезентативності. У своєму виступі І.Андрущак відзначив активну позицію профспілок у питаннях ведення соціального діалогу у відповідності до вимог Закону України «Про соціальний діалог в Україні». Так, тільки упродовж 2017 року Відділенням підтверджено репрезентативність 36 профспілкових організацій області.

 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6