РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 962 від 17 грудня 2018 року

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

17 грудня 2018 року                                             № 962

 

Про додаткові заходи щодо охорони хвойних лісових насаджень у передноворічний період 2019 року

 

Відповідно до статей 31, 32 Лісового кодексу України, статей 16, 21, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних лісових насаджень у лісових масивах області в передноворічний період 2019 року:

1. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського госпо-дарства (Бондар А.О.) спільно з Вінницьким обласним комунальним спеціалізо-ваним лісогосподарським підприємством «Віноблагроліс» (Іорданов Ю.І.), Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (Ткачук М.Ф.), Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області (Дубовий Ю.В.), Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області (Педос Ю.В.) та райдержадміністраціями:

 1) утворити штаби та рейдові групи з організації і проведення охоронних заходів, до складу яких включити представників лісогосподарських підприємств, Національної поліції, екологічної інспекції, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадмі-ністрації;

 2)  вживати заходів щодо виявлення фактів незаконного перевезення та вирубування  новорічних дерев у лісових насадженнях лісового фонду області, особливо на ділянках хвойних лісових культур  у масивах, що прилягають до населених пунктів;

 3) організувати заходи з дотримання суб’єктами господарювання вимог наявності маркування заготовлених дерев хвойних порід самоклейними етикетками.

2. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А.О.), Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогоспо-дарському підприємству «Віноблагроліс» (Іорданов Ю.І.), райдержадміністраціям провести роз’яснювальну роботу в місцевих засобах масової інформації щодо доведення до населення вимог природоохоронного законодавства та порядку придбання новорічних дерев.

3. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А.О.) до 21 січня 2019 року інформувати облдержадміністрацію про виконання цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

 

Голова обласної державної

          адміністрації                                                                  

 В. КОРОВІЙ