26 квітня 2017 року начальником служби у справах дітей облдержадміністрації Дорош Т.С. і головним спеціалістом служби у справах дітей облдержадміністрації Дудар І.В. спільно із заступником директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слободяник О.Г., провідним фахівцем Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юзьковою І.В. здійснено  виїзд в Піщанський район, де прийнято участь у засіданні опікунської ради села Рудницьке з питання функціонування сім’ї опікуна. 

У 2017 році одним із головних завдань у сфері забезпечення прав дітей та підтримки сімей з дітьми є деінституціалізація та розвиток нових видів соціальних послуг, які сприятимуть запобіганню сімейного неблагополуччя та вилучення дитини з родини. Такою сімейно-орієнтованою послугою, що забезпечує право дитини, яка потрапила у складні життєві обставини, на її виховання в сімейному середовищі, є патронат над дитиною.

14 лютого 2017 року в приміщенні Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей відбулось засідання підсумкової колегії служби у справах дітей обласної державної адміністрації „Підсумки роботи служб у справах дітей області у 2016 році та пріоритети на 2017 рік ”.

31.01.2017 року в області розпочав роботу семінар «Запровадження послуги патронату у систему захисту дітей та підтримки сімей з дітьми на рівні громади» в рамках розпочатого експерименту з міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині», в якому взяли участь начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Дорош Тетяна Станіславівна, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стоялова Олена Володимирівна, начальники служб у справах дітей та директори центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районів та міст обласного значення області.

Службою у справах дітей Жмеринської міської ради спільно із міським управлінням освіти було організовано правові заняття в загальноосвітніх закладах міста серед школярів п’ятих та шостих класів на тему: «16 днів проти насильства». Так, протягом 29 листопада – 8 грудня 2016 року начальником відділу опіки та піклування – Володимиром Гіжевським та головним спеціалістом служби у справах дітей – Артемом Яцишиним проводились інтерактивні заняття в загальноосвітніх навчальних закладах міста Жмеринка. Усі правові заняття проводились у формі діалогу із дітьми.

Начальник служби

Дорош Тетяна Станіславівна

 

Адреса: 21050 м. Вінниця вул. Монастирська (Володарського), 47
Телефон:
67-51-69, 67-14-08, 52 -45-52 тел/факс: 67-31-08
E-mail: upr_ssd@vin.gov.ua

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21100 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua