08 квітня 2021 року у програмі ZOOM в онлайн режимі начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна ДОРОШ провела  нараду з начальниками та заступниками начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій новоутворених районів щодо підведення підсумків діяльності начальників служб у справах дітей новоутворених районів за 1 квартал 2021 року.

29 березня 2021 року на платформі ZOOM в режимі он-лайн в.о. начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації  Оксаною ЙОСИПЧУК проведено  нараду з керівниками служб у справах дітей районних державних адміністрацій новоутворених районів.

З метою недопущення порушення прав дітей під час здійснення децентралізації повноважень у сфері охорони дитинства на нараді були обговорені питання стану передачі справ щодо дітей від служб у справах дітей 21 ліквідованої районної державної адміністрації до служб у справах дітей новоутворених районних державних адміністрацій, територіальних громад міських, сільських та селищних рад.  

24 березня працівниками служби у справах дітей обласної державної адміністрації проведено навчання для працівників Хмільницького  та Могилів-Подільського районів області.

В ході навчання було розглянуто ряд питань щодо надання соціально-правового статусу дітям, які залишилися без батьківського піклування, ведення обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надано зразки документів та методичні рекомендації щодо їх заповнення.

23 березня працівниками служби у справах дітей обласної державної адміністрації проведено навчання з працівниками Жмеринського району, а саме: служби у справах дітей Жмеринської РДА, Жмеринської, Барської, Шаргородської міських рад, Копайгородської селищної ради, Джуринської, Мурафської, Северинівської, Станіcлавчицької сільських рад.

В ході навчання розглянуто питання ведення обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надання соціально-правового статусу дітям, які залишилися без батьківського піклування, надано зразки документів, методичні рекомендації щодо їх заповнення.

17-18 березня 2021 року у програмі Zoom відбулось он-лайн зайняття за короткостроковою програмою для державних службовців категорії «Б» та «В»- начальників служб (відділів) у справах дітей обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та уповноважених посадових осіб з питань у справах дітей сільських, селищних, міських рад територіальних громад «Реалізація Національної стратегії у сфері прав людини».

Відкрила тематичні заняття начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош, яка висвітлила основні засади захисту прав дітей в умовах децентралізації, здійснення державного контролю за отриманням вимог законодавства у цій сфері згідно відповідних нормативно-правових актів. 

15 березня 2021 року начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна ДОРОШ провела робочу нараду з начальниками і заступниками начальників служб у справах дітей новоутворених районів.Питання стосувалися організації роботи віддалених робочих місць, передачі справ від ліквідованих районів до новостворених, а в подальшому передача справ від новоутворених районів до служб у справах дітей територіальних громад.

Діти, які проживають в сім`ях, що опинились в складних  життєвих обставинах,  потребують особливої допомоги і підтримки, адже найрідніші люди, їх батьки, ведуть асоціальний спосіб життя, не дбають про них, не намагаються створити належні умови для їх виховання, розвитку, навчання, лікування. І тільки загальними зусиллями, проводячи певну профілактичну роботу, вдається донести до батьків, що діти – це найцінніший скарб, до якого треба ставитися відповідально, дбати про їх добробут, любити і робити все, щоб їх діти жили в будинку, де тепло, світло, де прибрано, де ліжко заслане чистою постіллю, де в холодильнику є готова їжа, а у шафі є чисті дитячі речі.

03 березня 2021 року у програмі Zoom відбулась нарада з головами територіальних громад області під головуванням начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяни  Дорош, яка виступила та висвітлила ряд питань. Основні питання стосувались створення служб у справах дітей в територіальних громадах області та їх повноважень, основних аспектів  соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

24 лютого 2021 року в онлайн режимі Головою Національної сервісної соціальної служби Владиславом МАШКІНИМ проведена нарада з начальниками служб у справах дітей обласних державних адміністрацій. В нараді взяли участь начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна ДОРОШ та заступник  начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації – начальник відділу усиновлення та сімейних форм виховання Валентина ЧЕБУРЕЙ. Основні питання, які були розглянуті стосувалися стану передачі справ від ліквідованих служб у справах дітей районних державних адміністрацій до новоутворених служб у справах дітей районних державних адміністрацій та територіальних громад, а також щодо стану узагальнення соціальних карт територіальних громад області.

03 лютого 2020 року відбулась колегія служби у справах дітей за підсумками діяльності служби у справах дітей обласної державної адміністрації у 2020 році та визначення пріоритетів роботи на 2021 рік. У роботі колегії взяла участь перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна. На колегію були запрошені начальники служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських, сільських та селищних територіальних громад, директори Вінницького та Жмеринського центрів соціально-психологічної реабілітації. Підсумки роботи підвела начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош. Зупинившись на окремих напрямах діяльності, вона відзначила, що у 2020 році всі працівники служб ефективно спрацювали на результат щодо  влаштування дітей до сімейних форм виховання.

28 січня 2021 року в режимі онлайн  начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош та головний спеціаліст відділу усиновлення та сімейних форм виховання Тетяна Багрій продовжили надання консультацій щодо утворення  служб у справах дітей у новоутворених районах. Увагу було зосереджено на питаннях щодо проведення прийому документів від служб у справах дітей районів що реорганізуються, моніторингу матеріально-технічної можливостей створення робочих місць для працівників служб у справах дітей районів, які будуть працювати у віддаленому режимі, тощо.

26 січня 2021 року в онлайн-режимі відбулась нарада з керівниками служб у справах дітей, що реорганізуються в складі новоутворених районів. На нараді були обговорені питання реорганізації юридичних осіб публічного права «Служб у справах дітей», порядок прийому-передачі документів від служб у справах дітей районних державних адміністрацій, що реорганізуються, до служб у справах дітей укрупнених районів та інші поточні питання. Нарада відбулась під головуванням начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяни  Дорош. На нараді також виступили заступник начальника відділу усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей обласної державної адміністрації Оксана Йосипчук та головний спеціаліст відділу Тетяна Багрій.

21 січня 2021 року начальник служби у справах дітей Тетяна ДОРОШ взяла участь в онлайн нараді, організованій Головою Національної сервісної служби України Владиславом Машкіним. Основні питання, що обговорювались, стосувались проблем, які виникають у служб у справах дітей регіонів в процесі реорганізації та створенні  відповідних служб в укрупнених районах. Окрім того, увага була зосереджена на співпраці з Національною сервісною службою, перспективи створення територіальних органів Національної сервісної служби. Однак головний меседж наради – жодна дитина не має залишитись поза увагою відповідних служб в перехідний період та збереження кадрового потенціалу для успішної роботи в питаннях захисту прав дітей.

 

16 грудня 2020 року у дистанційному режимі в програмі «Zoom» відбулось засідання колегії служби у справах дітей обласної державної адміністрації під головуванням начальника служби  Тетяни ДОРОШ.

У роботі колегії взяли участь члени колегії служби у справах дітей обласної державної адміністрації, начальники служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, а також директори обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

08 грудня 2020 року в дистанційному режимі за допомогою сервісу «Zoom» згідно з планом-графіком підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбулось навчання за програмою короткострокового семінару з питань забезпечення захисту прав дітей в період пандемії коронавірусної хвороби COVID - 19 для спеціалістів служб у справах дітей районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення,  уповноважених представників із захисту прав дітей об’єднаних територіальних громад.

10 листопада 2020 року службою у справах дітей обласної державної адміністрації спільно з Вінницьким обласним центром соціальних служб за допомогою підключення до програми Google meet проведено вебінар на тему: «Особливості спілкування з дітьми підліткового віку».

Тематикою обговорення стали питання особливостей підліткового віку,  організації роботи з дитячими будинками сімейного типу, зокрема,  щодо емоційного стану вихованця, забезпечення його індивідуальних потреб, переживань, спілкування у соціальних мережах.

03 листопада 2020 року у програмі Zoom працівниками служби у справах дітей обласної державної адміністрації проведено навчальний семінар з питань організації роботи щодо соціального захисту дітей з інвалідністю, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях патронатного вихователя  для спеціалістів служб у справах дітей районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення,  уповноважених представників із захисту прав дітей об’єднаних територіальних громад.

30 жовтня 2020 року у програмі Zoom відбулась нарада з начальниками служб у справах дітей районних державних адміністрацій та місцевих рад міст обласного значення з поточних питань, зокрема, щодо перспектив діяльності служб у справах дітей районних державних адміністрацій.

Окрім того, начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна ДОРОШ привітала всіх працівників з наступаючим святом Днем працівника соціальної сфери і відмітила, що всі вони роблять необхідну важливу справу щодо захисту прав дитини.

06 жовтня 2020 року в приміщенні Жмеринської районної державної адміністрації була проведена робота практикуючими психологами  комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально психологічної реабілітації дітей» Олесею Бедрій та Ольгою Паламарчук із підлітками, що мають проблеми із Законом та нахили до домашнього насилля.

 23 вересня  2020 року у програмі Zoom відбулось засідання колегії служби у справах дітей обласної державної адміністрації під головуванням начальника служби  Тетяни ДОРОШ.

Розглянуто питання  «Профілактика соціального сирітства в умовах деінституціалізації. Хід виконання плану заходів з реалізації ІІ етапу Національної стратегії  реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки» та інші питання, які стосуються роботи служби.

18 вересня 2020 року  начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Дорош, начальник  відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП у Вінницькій області Людмила Кузнєцова, головний спеціаліст відділу усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей обласної державної адміністрації Тетяна Багрій та начальник служби у справах дітей Вінницької районної державної адміністрації  Мирослав Борсук побували в одній із сімей Вінницького району, на яку надходять скарги щодо незадовільного виконання батьківських обов’язків  одинокою, багатодітною матір’ю.

  1. Спільний виїзд працівників служби у справах дітей області та начальника відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП у Вінницькій області до Козятинського району
  2. Про виїзд мобільної групи до Козятинського району
  3. Про виїзд мобільної групи в м. Жмеринка Вінницької області
  4. Про проведення робочої зустрічі начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації з колективом Жмеринського центру соціально-психологічної реабілітації дітей
  5. Про роботу виїзної мобільної групи в Літинський район Вінницької області
  6. ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ ОНЛАЙН-НАРАДИ
  7. Щодо участі у щотижневій оперативній онлайн-нараді
  8. Вебінар про Порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей
  9. Вебінар щодо забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах
  10. «Презентація результатів щорічного моніторингу закладів інституційного догляду та виховання дітей» Уповноваженого Президента України з прав дитини

Сторінка 1 із 10