Адаптація харчового законодавства України до європейських стандартів

1 серпня у конференц-залі готелю «Поділля» відбувся семінар під егідою міжнародного консорціума на чолі із Sweco Denmark на тему: «Обов`язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкий підхід.» Його учасниками стали представники більш ніж 80 харчових підприємств Вінниччини.

    Область має одну з найпотужніших серед регіонів України харчову та переробну промисловість і щорічно виробляє понад 60% продукції від загального промислового виробництва регіону. Наші товари експортуються до більш ніж ста країн світу. Сьогодні працюють 15 молокопереробних заводів( та 20 малих), 6 потужних м`ясо комбінатів (та близько 60 малих), 6 цукроварень, 11 підприємств із переробки овочів та фруктів, 11 спиртових, 5 борошномельно-круп`яних та хлібопекарських(65 малих цехів), 2 лікеро-горілчані заводи. Відтак, запровадження системи НАССР щодо безпечності харчових продуктів вимагає законодавство Євросоюзу, США, Канади, Японії, Нової Зеландії та багатьох інших країн світу.

    Керівник проекту НАССР Тонні Вілл, який відкрив даний семінар, зауважив: адаптація харчового законодавства України до європейських стандартів дозволить стати економіці нашої держави більш ефективною і зобов`яже операторів ринку харчових продуктів нести відповідальність за безпечність своєї продукції. При цьому обов`язковим є застосування виробниками системи менеджменту ХАСП.

       Контролювати дотримання законодавства буде єдиний орган – Держпродспоживслужба, інспектори якої перевірятимуть виробників на предмет дотримання ними нових вимог .

  Даний захід проходить за сприяння департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА і його фахівці зацікавлені в тому, аби наші підприємства-виробники якомога оперативніше пристосувалися до міжнародних вимог , таким чином отримали конкурентні переваги на  вітчизняному і закордонних ринках та запровадили передові технології безпечності продуктів харчування.