Прозорість процедури надання в оренду водних об`єктів

mages/doc/vin/departament-apk/stavky/10.08.2018/2.JPG10.08.2018 року у департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації проведена робоча нарада  з питань організації роботи з надання у користування на умовах оренди водних об’єктів. 

Її учасниками стали керівники структурних підрозділів  райдержадміністрацій та фахівці екологічного напряму .

Обговорили стан надання адміністративної послуги «Видача рішення про передачу в оренду або постійне користування  земельних ділянок державної власності водного фонду».

Порушили проблемні питання, які стосувалися реалізації продажу права оренди водних об’єктів на конкурентних засадах шляхом проведення земельних торгів.

Затвердили організаційні заходи щодо здійснення обстеження земельних ділянок водного фонду разом з розташованими на них водними об’єктами, з метою встановлення наявності та стану водного об’єкта, способу  його наповнення, придатності для здійснення рибогосподарської діяльності, наявність, стан та правовий статус гідротехнічних споруд, інші необхідні кількісні та якісні гідрологічні показники, що підтверджуватимуть нормальну функціональність та економічну рентабельність водного об’єкта.

 Опрацювали проблематику даного напряму та обговорили  шляхи її вирішення.