Співпраця департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів з асоціацією фермерів та приватних землевласників області

28 серпня  відбулося засідання координаційної ради громадської організації «АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ». В її роботі взяв иучасть начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Темченко В.В.

На засіданні підбили  підсумки збирання ранньої групи зернових та ріпаку, обговорили структуру посівних площ  під урожай наступного року та розглянули поточні питання діяльності.

Василь Темченко акцентував увагу на державних програмах підтримки сільгоспвиробників та надав рекомендації щодо якості насіннєвого матеріалу  і сортового складу озимих культур.  Наголосив на необхідності впровадження у виробництво альтернативних джерел енергії шляхом використання альтернативних видів палива.

        Учасники зібрання розглянули пропозицію начальника управління щодо створення обласного багатопрофільного аграрного кооперативу,який надаватиме всебічну підтримку господарствам у проведенні комплексу сільськогосподарських робіт, постачанні матеріально – технічних ресурсів, та пошуці партнерів для реалізації продукції, разом з тим і на експорт під єдиною торговельною маркою.