Дні Поля у Могилів-Подільському та Вінницькому районах

      За підтримки департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації пройшли Дні поля на базі фермерського господарства «Золотий колос» Могилів-Подільського району та ТОВ «Ольга» Вінницького району. Його учасниками стали компанії «Euralis», «Ecoorganic», «Timacagro», «KWS», «Pioneer», «DEKALB», «Brevant», «RAGT» та «Сади України». Представники компаній продемонстрували демо-посіви соняшника, кукурудзи з інноваційними технологіями посіву та догляду за ними. А також більше ста сортів, як іноземної так і вітчизняної селекції.

     Спікерами семінару, який пройшов на теренах господарств, були начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Темченко Василь Васильович  та начальник відділу інженерно-технічного забезпечення і безпеки праці  Черниш Павло Григорович. Під час теоретичної частини учасники обговорили проблематику  створення єдиної бази даних швидкого реагування з питань інформаційного забезпечення постачання матеріально-технічних ресурсів (пального, насіння, добрив, засобів захисту), надання послуг по ремонту техніки, юридичного супроводу державних програм, умов банківського кредитування

     Також  наголосили на необхідності широкого  використання державних програм підтримки сільськогосподарських товаровиробників в частині придбання техніки та насіння вітчизняного виробництва.