В області проведено позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуації (оперативний штаб)

В області проведено позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуації  (оперативний штаб)

 

20 квітня о 11:30 год. в приміщенні Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області проведено позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуації (оперативний штаб) під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Гижка А.П. До засідання залучалися члени оперативного штабу  обласної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

На засіданні обговорювалося питання про готовність органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до реагування  під час прогнозованого ускладнення погодних умов на території області 21 квітня 2017 року (сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покрову, посилення вітру 15-20 м/с).

За результатами проведення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС (оперативний штаб) було оформлено протокол та доведено до їх виконавців.

 

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua