Гідрометеорологічні умови на період з 10 по 14 липня

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині коливання температурного режиму відносно норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град.

10 липня вдень:    Мінлива хмарність, без опадів.

 Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

Температура 25-30° тепла.

11-12 липня:  Мінлива хмарність, 11.07 без опадів, 12.07 вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза, місцями град.

                               Вітер південний, з переходом на південно-східний, 5-10 м/с,

12.07 вдень місцями шквали, 15-20 м/с.

                               Температура  11.07 вночі 12-17° тепла, вдень 28-33° тепла,

12.07 вночі 12-17° тепла, вдень 25-30° тепла.

За попередніми даними:

13-14 липня:    Короткочасний дощ.

                               Температура вночі 10-15° тепла, вдень 19-24° тепла.

Пожежна обстановка:

На території області, згідно з інтегрованим показником напруженості природної пожежної небезпеки, в Хмільницькому та Могилів-Подільському р-нах пожежна небезпека залишиться, у Липовецькому р-ні збільшиться до надзвичайної 5-го класу, в Гайсинському р-ні збільшиться до   високої  4-го класу, на решті території області вона буде збільшуватися від малої до середньої           3-го класу.

Гідрологічна  обстановка:

На річках області коливання рівнів води в залежності від інтенсивності опадів.  Вихід води на заплаву не спостерігається.

Використовувався матеріал прогнозу погоди

Вінницького обласного центру з гідрометеоролог

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Під час грози, граду, поривів вітру можливі тимчасові ускладнення у роботі енергетики, звязку, комунального та сільського господарства; порушення руху транспорту  на окремих ділянках доріг та вулиць.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій керівникам районів, міст, об’єднаних територіальних громад, обласних спеціалізованих служб цивільного захисту Департамент цивільного захисту рекомендує, із залученням засобів масової інформації, організовувати роз'яснювальну роботу серед населення попереджувального характеру щодо:

  • неухильного виконання заходів карантину для запобігання і поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 (https://covid19.com.ua/ та   http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • заборони розведення багать у природних екосистемах;
  • підвищення рівня безпеки і охорони життя людей на водних об’єктах;
  • високої ймовірності укусів кліщів, зміїв;
  • небезпеки отруєнь недоброякісними продуктами харчування;
  • уважного збирання і вживання дикорослих грибів.

 

Також, у зв’язку зі складною епідемічною обстановкою на території України спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, пропонуємо забезпечувати безумовне виконання відповідних розпоряджень та листів керівника робіт з ліквідації наслідків НС і протокольних рішень позачергових засідань обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua