Участь керівництва Департаменту у засіданні комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

        Керівництво Департаменту 15 лютого 2018 року прийняло участь у засіданні комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

        Департаментом, у співпраці  з учасниками Програми та керівництвом Могилів-Подільського прикордонного загону внесено на розгляд комісії проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Додатка 2 «Обласної програми будівництва та облаштування місцевих пунктів пропуску через українсько-молдавський державний кордон на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням 24 сесії обласної Ради 7 скликання від 28 вересня 2017 року № 466 розробником якої є Департамент цивільного захисту облдержадміністрації.

           

        Зазначеними змінами передбачається перенесення заходів з будівництва та облаштування місцевого пункту пропуску «Цекинівка» з 2017 на 2018 рік.

        Це дозволить створити належні умови мешканцям прикордонних районів Вінницької області у перетинанні державного кордону та сприятливі умови для розвитку транскордонного співробітництва, використання транзитного потенціалу України

 
        Рішенням комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку погоджений проект рішення обласної ради зі змінами та доповненнями, запропонованими Департаментом.

Директор департаменту

Вовченко Сергій Дмитрович

 

Адреса: 21100, м. Вінниця, вул. Монастирська (Володарського), 26,
Телефон: (0432) 67-11-38, 67-11-37 (ф),
E-mail: upr_nad_sit@vin.gov.ua