На Вінниччині відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу «Людина року-2018»

 

У Вінниці підбили підсумки обласного конкурсу «Людина року - 2018» та нагородили дипломами  і символічними статуетками переможців у 34 –х номінаціях. Цьогоріч адміністрування обласного конкурсу здійснював  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, який відібрав для участі кандидатури вінничан, що мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки.

Мета конкурсу - виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області , а також нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

З 1 липня 2018 року розпочався збір документів для участі у конкурсі «Людина року», який тривав до 1 листопада. Проте, у зв’язку з великою кількістю бажаючих, збір продовжили до 12 листопада 2018 року.

У всіх  номінаціях представлено 162 особи. З них найбільше кандидатур подано в номінаціях : «Діяч освіти та науки року» - 12, «Діяч культури та мистецтва року» – 11, «Нова генерація року» - 11.  На номінацію «Регіональний лідер року» не подано жодного кандидата. При обранні переможців члени комісії    акцентували увагу на досягненнях номінантів  саме в 2018 році.

Привітати переможців та вручити їм пам’ятні відзнаки на церемонію завітали: голова обласної державної адміністрації  Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко,  заступник голови ОДА Ігор Івасюк,заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, керівники департаментів обласної державної адміністрації, громадські діячі.

«Мені надзвичайно приємно вкотре вітати у цій святковій залі справжню еліту Вінницької області,- підкреслив у вітальному слові Валерій Коровій. - Наших колег, друзів, земляків - які сьогодні утверджують та зміцнюють позиції подільського краю серед інших регіонів держави, долучаються до розбудови та становлення нової, сильної, успішної та європейської України. Я гордий тим, що наша Вінницька земля багата на таких активних, талановитих, креативних та працьовитих людей. Ви – основа України майбутнього. І я не маю жодних сумнівів, що з таким потужним потенціалом нам вдасться перебороти усі труднощі й негаразди!

Переможців обласного конкурсу «Людина року 2018»  визначено в таких номінаціях : «Громадський діяч року», «Депутат року», «Державний службовець року», «Діяч культури та мистецтва року», «Діяч освіти та науки року», «Берегиня роду», «Журналіст року»,  «Митець року», «Самоврядець року», «Лідер медичної галузі року», «Аграрій року», «Соціальний працівник року», «Торгівельна марка року», «Підприємець року», «Промисловець року», «Роботодавець року», «Спортсмен року», «Нова генерація року», «Герой року», «Меценат року», «Захисник України року», «Благодійник року», «Ресторатор року», «Лідер туристичної галузі року», «Багатодітна родина року», «Бізнесмен року», «Дизайнер року», «Фінансист року», «Обдарованість року», «Правник року», «Комунальник року», «Волонтер року».

Вручення дипломів переможцям конкурсу супроводжувалось  яскравими концертними номерами кращих  колективів та виконавців області.

Переможці обласного конкурсу ЛЮДИНА РОКУ-2018

 

Номінація «Громадський діяч року»

-

СТУДІЛКО Алла В’ячеславівна, голова правління Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії»

Номінація «Депутат року»

-

МАЛІНІН Володимир Володимирович, депутат Вінницької міської ради 4-7 скликань, секретар постійної комісії міської ради  з питань  освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту 7 скликання

Номінація «Державний службовець року»

 

-

ТРОЯН Валентина Геннадіївна, заступник начальника управління – начальник відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації

Номінація «Діяч культури та мистецтва року»

 

-

ФІЛАНЧУК Максим Валерійович, директор департаменту культури Вінницької міської ради

Номінація « Діяч освіти та науки року»

 

-

 

НАГОРНЯК Тетяна Леонтіївна, доктор політичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та новацій Донецького національного університету імені В.Стуса

ЗАМКОВА Наталія Леонідівна, доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, директор Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету

 

Номінація «Берегиня роду»

 

-

ДЕМКО Світлана Василівна, директор комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»

Номінація «Журналіст року»

 

-

ОКОЛОДЬКО Олександр Павлович, редактор Хмільницької міськрайонної газети «Життєві обрії»

Номінація «Митець року»

 

-

КРАСНОВЕЦЬКА Дарина Олексіївна, вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» закладу культури «Міський палац мистецтв»

 

Номінація «Самоврядець року»

-

КУЛИК Михайло Леонтійович, Іванівський сільський голова, Калинівський район

 

Номінація «Лідер медичної галузі року»

-

ГЛАДКИХ Володимир Юрійович, кандидат медичних наук, головний лікар КНП «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології»

Номінація «Аграрій року»

-

ПЛАХОТНЮК  Іван Леонтійович, керуючий сільськогосподарською дільницею «Джугастра» ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля»

Номінація « Соціальний працівник року»

-

ДОБРОВОЛЬСЬКА Наталія Петрівна, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Номінація «Торгівельна марка року»

-

ТВЕРДОХЛІБ Лариса Володимирівна, головний технолог ТОВ «Солодка Мрія-Вінниця»

Номінація «Підприємець року»

-

ЛЕЩЕНКО Ігор Васильович, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «МХП»

Номінація «Промисловець року»

-

ШАКАЛОВ Сергій Володимирович, генеральний директор ТОВ «Подільський енергоконсалтинг»

Номінація «Роботодавець року»

-

ТІЩЕНКО  Олександр Павлович, директор Державного підприємства «Електричні системи»

Номінація «Спортсмен року»

-

КАЗІК Олександр Вікторович, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, багаторазовий призер чемпіонатів України, Кубків світу та дворазовий срібний призер XII зимових Паралімпійських ігор 2018 року з біатлону (Корея)

Номінація «Нова генерація року»

-

 

ЯРОСЛАВСЬКИЙ Ярослав Іванович, директор ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»

КОКУШКІН Владислав Максимович, студент 3-го курсу Вінницького національного технічного університету, розробник в галузі веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Номінація «Герой року»

-

КАЩІШИН Валерій Миколайович, підполковник, начальник штабу – перший заступник командира 59 окремої мотопіхотної бригади

Номінація «Меценат року»

-

КАПУСТА Сергій Миколайович, власник готельно-ресторанного комплексу «Франція-Мон Блан», директор підприємства ТОВ «АВТО»(спортивний комплекс «НокАут»), директор підприємства ТОВ «Фірма «Союз-Партнер» (Торгівельно-розважальний комплекс «Гаманець-Ігроманія»), віце-президент федерації боксу України у Вінницькій області

Номінація «Захисник України року»

-

ВАСИЛИК  Юрій Борисович, полковник, начальник Могилів-Подільського прикордонного загону (І категорії) ім. Героя України, старшого лейтенанта Вячеслава Семенова Південного регіонального управління (І категорії) Державної прикордонної служби України

Номінація «Благодійник року»

-

РОВИШИН Сергій Онофатович, директор СТОВ ім.Хмельницького (2016—2018 роках надав благодійно на розвиток  Четвертинівської громади Тростянецького району 4,4 млн.грн.)

Номінація «Ресторатор року»

-

ГОНЧАРУК Ірина Миколаївна, директор ресторанів «Диканька», «Лаванда», «Синій птах», «Фенікс Таун»

Номінація «Лідер туристичної галузі року»

-

СИВЕРЧУК Валерій Станіславович, приватний підприємець, власник підприємств:

Туристичного агентства «МЕР-КА-БА», мережі кав’ярень «Чорна кішка-Білий кіт», гастрономічного бару «Батіскаф», сімейного ресторану «Червоний цепелін»

Номінація «Багатодітна родина року»

-

БОРОДУЛІНА Олена Григорівна, мати-героїня, яка народила в 2018 році дванадцяту дитину, а також  створила разом з чоловіком  сприятливі умови для  здобуття дітьми освіти,  їхнього всебічного розвитку та  формування  в них духовних  і  моральних  якостей

Номінація «Бізнесмен року»

-

СЛОБОДЯНЮК  Віктор Петрович, генеральний директор ПАТ «ПлазмаТек»

Номінація «Дизайнер року»

-

ОЧЕРЕТНИЙ Олександр Володимирович, український дизайнер модного одягу

Номінація «Фінансист року»

-

ВЛАСЮК Алла Володимирівна, генеральний директор ТОВ «Вінницька промислова компанія»

Номінація «Обдарованість року»

-

СМАЛЯНА Владислава Володимирівна, солістка Кам’янецького міського клубу Липовецького району, учасниця телепроекту «Голос Діти»

Номінація «Правник року»

-

ЗАЖИРКО Юрій Дмитрович, депутат Вінницької міської ради 4-7 скликань, голова постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності та етики 5-7 скликань

Номінація «Комунальник року»

-

КОРЧУНОВ Олександр Васильович, директор технічного комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»

Номінація «Волонтер року»

-

СІРАК Андрій Сергійович, начальник обласного комунального підприємства «Автобаза обласної ради», волонтер

 

 

 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1