«Я переконаний, що закон про ТСК – один із фундаментальних законів по захисту українського парламентаризму. Закон, який регламентує парламентський контроль», - А.Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання, у четвер, 3 липня звернувся до Президента Володимира Зеленського надати відповідь щодо закону про тимчасові слідчі комісії, оскільки сплинув термін з моменту прийняття до його підписання. 
"Президент Зеленський вже 27 червня мав дати відповідь з приводу закону, який ми прийняли, про тимчасові слідчі комісії. Згідно Конституції минуло 15 днів, мало бути або вето, або пояснення і доповнення або підтримка цього закону. Це один із принципових законів для Верховної Ради", – наголосив А. Парубій.
За словами Голови Верховної Ради А.Парубія, у ЗМІ з'явилася інформація про накладене президентом вето. 
"На жаль документ досі не прийшов у Верховну Раду. Тому я публічно звертаюсь до Офісу Президента України: негайно передати будь-який документ у Парламент. Щоб, якщо дійсно накладене вето, ми змогли після прийняття Виборчого кодексу змобілізуватись і подолати це вето або проголосувати за пропозиції", - зазначив А.Парубій.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення