Цьогоріч на конкурсний відбір подано 65 проєктів для реалізації за кошти ДФРР

Сьогодні, 31 січня, під головуванням голови ОДА Владислава Скальського відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

До складу регіональної комісії включено представників ОДА, обласної Ради, громадських об’єднань та Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Очільник області проінформував, що на конкурс подано 65 інвестиційних проєкти на запропоновану суму фінансування за рахунок коштів ДФРР майже 733 млн.грн.

 «Основним нормативним документом, який визначає процедуру відбору проєктів, є Порядок підготовки оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку та проєктів – переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізуватись коштом ДФРР, затвердженого постановою КМУ від 18 березня 2015 року № 196.

Оцінка здійснюється кожним членом комісії по конкретному проєкту за відповідними критеріями. Максимальна кількість балів по кожному критерію – 20, максимальна оцінка по проєкту – 100 балів», - зазначив Владислав Скальський.

Усі члени регіональної комісії ознайомилися та опрацювали проєкти, які надійшли на конкурсний відбір та здійснили їх оцінювання за встановленими критеріями. Результати оцінки занесені до таблиць індивідуальної оцінки проєктів.