Андрій Парубій: Ключовим нашим завданням і метою має стати безпека - в найширшому розумінні, в усіх головних сферах

Голова Верховної Ради України А.Парубій у вступному слові на прес-конференції у вівторок окреслив завдання на наступний рік роботи Ради, на чому вона має зосередитися:
«Ключовим нашим завданням і метою, вважаю, має стати безпека. В найширшому розумінні, в усіх головних сферах.
Це воєнна безпека, що має бути реалізована у повномасштабній підтримці Української армії, відновлення територіальної цілісності України, набуття Україною членства у НАТО, як найсильнішої гарантії її територіальної цілісності та мирного неба для наших дітей.
Економічна безпека, що досягається шляхом розвитку національного ринку, підтримкою вітчизняного товаровиробника, партнерською співпрацею з Європейським Союзом із стратегічною метою повноправного членства в ЄС.
Енергетична безпека - насамперед через диверсифікацію поставок енергоносіїв та максимальне задіяння вітчизняного енергетичного потенціалу.
Інформаційна безпека, втілення та розвиток сучасних технологій, кібербезпека, захист українського інформаційного простору.
Безпека та захист української гуманітарної сфери.
Але на шляху у Європейський Союз ми не повинні забувати, що Європа це не тільки децентралізація, європейські стандарти ведення бізнесу, чи доступу до інформації. Це нова якість життя, якої нам не досягнути без повномасштабних реформ у всіх сферах. Впевнений, у Верховній Раді України VIII скликання достатньо народних обранців, яким вистачить волі, відповідальності та наполегливості, щоб крок за кроком реалізувати ті зміни, за які ми боролися на Революції Гідності, яких чекає від нас український народ, і які приведуть Україну в Європейський Союз та НАТО.
На півдорозі не зупиняємось. Працюємо!».