Керівництво Вінниччини відвідало підприємство, яке забезпечує роботою людей з вадами зору

Сьогодні, 13 березня, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко спільно з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережко відвідали Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС).

Сьогодні, 13 березня, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко спільно з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережко відвідали Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС).

Основною метою діяльності підприємства на сьогоднішній день є раціональне та якісне працевлаштування людей з інвалідністю по зору І, ІІ та ІІІ груп. На даний час на підприємстві працює близько 270 осіб, з яких половина — незрячі, або з дефектами зору. Від часу заснування підприємства значно змінилася номенклатура продукції, що випускається: сьогодні це побутові електронасоси, побутові електрокип’ятильники, водопровідні реле тиску, електричні плитки та електросушарки для взуття. Про це посадовцям розповіли директор підприємства Георгій Удовик та заступник директора з соціальних питань Костянтин Ільницький.

«Сьогодні наше підприємство постачає продукцію в декілька областей України, а також в Сербію. Раніше її купували і поляки, і румуни, і німці. Потім китайці проникли на ринок під нашим брендом, зробили продукцію дешевшою, але йгіршої якості. До того ж, працювати на повну потужність підприємству важко через застаріле обладнання. Адже більшість верстатів та станків підприємства УТОС були виготовлені в 60-х роках минулого століття. А з таким устаткуванням важко конкурувати в сучасних умовах», - повідомив Георгій Удовик.

«На разі ми потребуємо повного технічного переоснащення. Виробничі і адміністративні корпуси не утепленні, потрібна повна заміна вікон та дверей та впровадженнянових енергоефективних технологій. Крім того, нагальною є потреба забезпечення людей з вадами зору житлом», - наголосив Костянтин Ільницький.

Посадовці ознайомились з діяльністю підприємства та його виробничими потужностями. Зокрема, були обговорені альтернативні шляхи подальшого розвитку виробництва.

З огляду на наявні проблемні питання, було вирішено провести роботу спільно з облдержадміністрацією на предмет підготовки інвестиційних пропозицій для залучення потенційних інвесторів з метою подальшого розвитку  Вінницької ТПО УТОС, Барської ТПО УТОС та Могилів-Подільської ВПО УТОС.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 61-45-26
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6