Про перевірку закладів інституційного догляду та виховання дітей.

10 грудня  2019 року працівниками служби у справах дітей облдержадміністрації,  в рамках реалізації заходів «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», здійснено чергову перевірку умов проживання дітей в Ободівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Тростянецького району Вінницької обласної Ради.

Головною метою закладу є задоволення потреб дітей з вадами розумового розвитку у загальній середній освіті, соціальній допомозі та реабілітації.

Під час перевірки встановлено, що у школі навчаються 113 дітей. Серед вихованців закладу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, немає. Однак, навчається та проживає 11  дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах з Теплицького, Чечельницького, Крижопільського та Піщанського районів області. Керівнику  закладу надано рекомендації  щодо усунення недоліків, виявлених під час перевірки, зокрема щодо надання соціально-правового статусу вихованцям, які цього потребують.