Святкування Дня святого Миколая у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

На свято до вихованців  Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей 19 грудня 2019 року разом з святим Миколаєм завітало чимало гостей з подарунками.

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків.

Однак в цей день дорослі також не залишилися без вітання – діти центру соціально-психологічної реабілітації презентували присутнім чудову казку про вічні цінності: віру, добро та справедливість - півторагодинну естрадну театралізовану виставу  «Святий Миколай іде  –  Різдво веде».

Гості, серед яких: Почесний Консул Республіки Молдова у місті Вінниця Михайло Куницький, працівники служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації Оксана Йосипчук та Таліна Руденко, начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності  Головного управління Національної поліції у Вінницьккій області Людмила Кузнецова, директор ЗОШ №19 міста Вінниці Володимир Костюк, студенти та педагоги Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, представники Православної церкви України, благодійники, волонтери були розчулені юними талантами та щиро дякували дітям за вітання.