Радість дитини в твоїх руках

Під такою назвою у Жмеринському районі  відбулась благодійна акція оголошена Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння служби у справах дітей райдержадміністрації.    

Мета акції – збір благодійної допомоги у вигляді продуктів харчування для родин з дітьми, які опинились в скрутному становищі в умовах карантину.

Небайдужі жмеринчани активно долучились до збору благодійної допомоги та щиро ділились необхідним, зокрема, круп’яними та  макаронними виробами, консервами, печивом, цукерками, дитячої сумішшю, ін..

27, 29 квітня директор Жмеринського РЦ СССДМ Руслан Осіпчук та начальник служби у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації Оксана Сокол відвідали та вручили продуктові набори 16 сім’ям, в яких виховуються 54 дитини, що перебувають на обліку, як такі, що потрапили в складні життєві обставини та які під час карантину повернулись додому з інтернатних закладів.

Організатори акції щиро вдячні за допомогу  та підтримку працівникам КЗ «Жмеринська центральна районна бібліотека ім.. В.Вовкодава»                   (Шульган Л.В.), міськрайонній  громадській організації «Товариство Червоного Хреста України» ( Сіткевич Л.С.), КЗ «Жмеринський районний будинок культури»    ( Доноаге Л.І.), ПП Кушнір В.В., працівникам райдержадміністрації.

Нехай не збідніє рука, що дає!