Засідання обласної комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам між районними та міськими бюджетами для виплати грошової компенсації на отримання житла для деяких категорій громадян, а також членів їхніх сімей.

20 червня, в ОДА, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, відбулось засідання обласної комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам між районними та міськими бюджетами для виплати грошової компенсації на отримання житла для деяких категорій громадян, а також членів їхніх сімей.

На розгляд обласної комісії було надано матеріали для розподілу коштів субвенцій, передбачених Вінницькій області, відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 року № 418-р «Про затвердження розподілу деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2019 рік» та №421-р «Про розподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2019 рік».

Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) поінформувала, що у Вінницькій області протягом 2015-2018 років за рахунок коштів державного бюджету житлом забезпечено 115 сімей (з них 64 сім’ї загиблих військовослужбовців) на загальну суму майже 78,4 млн. грн.

Відповідно до вищезазначених розпоряджень у 2019 році грошову компенсаційну виплату отримають 23 сім’ї, з них:
- 9 сімей загиблих, померлих учасників бойових дій;
- 8 сімей осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи;
- 4 сім’ї осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав;
- 1 сім’я особа з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи - внутрішньо переміщеної особи;
- 1 сім’я особи з інвалідністю II групи внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі в Революції Гідності.