Про організацію VІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»

На виконання  наказу Міністерства соціальної політики України від  25.04.2019р. № 640 «Про організацію  VІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, райдержадміністрацій та міських рад та міст обласного значення здійснили організаційні заходи  щодо направлення на відпочинок до дитячого оздоровчого закладу МДЦ «Артек»  на тематичну зміну :

«Молодь творить майбутнє»,  що відбудеться з 23 червня по 13 липня  2019 року. На оздоровлення із районів та міст обласного значення направлено дітей пільгових категорій:  із  Барського  - 4, Жмеринського – 2, Іллінецького –3,  Калинівського – 3, Козятинського – 1, Могилів-Подільського  – 2,  Мурованокуриловецького-  2, Томашпільського – 3, Хмільницького – 4, Шаргородського – 8, Ямпільського – 2, м. Вінниці – 1, м. Жмеринки – 3, м. Ладижин – 1; усього 40 осіб.

На період тематичної зміни «Молодь творить майбутнє» Артек перетвориться на майданчик для реалізації програм і проектів щодо національно-патріотичного виховання молодіжними і дитячими громадськими організаціями.

Відбудеться скаутське таборування і пластунські вишколи, козацькі ігри та парк вуличної урбаністичної культури, мистецькі проекти, спортивні змагання та музичні експерименти, освітні тренінги та акції на підтримку захисників Вітчизни.

Головні події зміни:

  • Артеківський Форум лідерства та громадських ініціатив;
  • туристично-краєзнавчий збір національно-патріотичного спрямування «Артеківський вишкіл».

Партнери: Міністерство молоді та спорту України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Асоціація міст України, ДП «Кримський дім», Національна організація скаутів України, Національна скаутська організація України «Пласт», регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця»,  дитячі і молодіжні організації, громадські організації.