Про організацію VІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 05. 07.2019 року № 1057 «Про організацію VІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок дітей, що потребують першочергової підтримки держави  із районів та міст обласного значення, а саме:з Гайсинського району – 4 дітей,  з Калинівського,  Крижопільського,  Літинського, Чечельницького –  по 1 дитині, з  Томашпільського,  Тростянецького -   по 2 дітей.  Крім того, для участі у Міжнародному конкурсі-фестивалі «Усі ми діти твої, Україно»,  що відбудеться у період зміни,  направлено дитячий  творчий колектив польської пісні і танцю «Подільські мальви» Гніванської музичної школи (Тиврівський район) - 28 осіб.

Головною подією зміни буде  Міжнародний конкурс-фестиваль «Усі ми діти твої, Україно!», що проводитиметься у номінаціях:  вокальне мистецтво, фольклорне мистецтво, гра на народних інструментах, хореографія, декоративно-прикладне мистецтво, образотворче мистецтво, фотомистецтво, конкурс відеофільмів, комп'ютерний дизайн.

Програмою зміни передбачено проведення Днів національних мов та культур, які спрямовані на популяризацію  національної культури. Дні національних мов та культур передбачають заходи за такими рубриками: «Національна кухня», «Співочі нації», «Традиції народів України», «Джерела народної мудрості», «Національна мода».

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh