Про організацію VІІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»

На виконання  наказу Міністерства соціальної політики України від  10.06.2019р. № 917 «Про організацію  VІІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, райдержадміністрацій та міських рад та міст обласного значення здійснили організаційні заходи  щодо направлення на відпочинок до дитячого оздоровчого закладу МДЦ «Артек»  на тематичну зміну :

«Змінимо світ на краще»,  що відбудеться 16 липня  по 5 серпня 2019 року.. На оздоровлення із районів та міст обласного значення направлено дітей пільгових категорій:  із  Вінницького - 8, Гайсинського – 5, Козятинського –3,  Літинського – 2, Мурованокуриловецького – 1, Немирівського –  5, Погребищенського  – 4,   Тростянецького – 3, , м. Вінниці – 1, м. Могилів-Подільський – 5, м. Хмільник – 3; усього 40 осіб.

Головнаі події зміни:

Міжнародний дитячий фестиваль «Змінимо світ на краще!»,

«Артеківський форум миру».

 

Партнери: Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра, Представництво дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Представництво ООН в Україні, Координаційний центр з надання правової допомоги, Агентство зі співробітництва та координації при Раді Міністрів Турецької Республіки (ТІКА), ДП «Кримський дім», Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», Дитячі і молодіжні громадські організації.

 

Більше інформації на офіційному сайті https://artek.ua