Про погашення заборгованості з виплати заробітної плати Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України

Про погашення заборгованості з виплати заробітної плати Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України йшлося 18 липня під час наради робочої групи із забезпечення детінізації економіки Вінницької міської ОТГ, ініційованої Обласною комісією.

За статистичними даними станом на 01.07.2019 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати 697 працівникам Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України (м. Вінниця) складає 14302 тис. грн. Виникнення боргу пов’язано з економічними причинами, однак підприємство, зобов’язалось першочергово спрямовує їх на виплату заробітної плати. 
Причини виникнення боргу та можливі шляхи його погашення обговорили з представниками підприємства-боржника та профільними фахівцями управлінь Держпраці, статистики, юстиції та фіскальної служби України.
За підсумками проведеної наради визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргу, підприємству-боржнику доручено надати графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати, попереджено про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати та заборгованості із єдиного соціального внеску.