Продовжуємо серію тренінгових навчань «Сучасні практики роботи з літніми людьми. Попередження емоційному та професійному вигоранню».

Продовжуємо серію тренінгових навчань «Сучасні практики роботи з літніми людьми. Попередження емоційному та професійному вигоранню». 
Цього разу Департаментом спільно з громадською організацією Центр Поділля-Соціум проведено тренінгові навчання у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Літинського району.

Ми розуміємо наскільки важливо створювати сприятливі умови для професійного та особистісного розвитку соціальних працівників/робітників. Специфіка роботи в соціальній сфері відрізняється високою емоційною насиченістю і складністю міжособистісного спілкування,що й зумовлює необхідність попередження емоційному та професійному вигоранню. Як зазначили учасниці тренінгу,такі зустрічі є дуже цінними і дають можливість по іншому подивитись на звичну роботу та свою роль в ній. Тому, працюємо далі над професійністю та покращенням якості надання соціальних послуг.