Питання стану виплати заробітної плати, заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску, пільгових пенсій на підприємствах, установах, організаціях міста Ладижин та Тростянецького району.

Питання стану виплати заробітної плати, заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску, пільгових пенсій на підприємствах, установах, організаціях міста Ладижин та Тростянецького району йшлося під час кущового засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Ладижинської міської ради та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Тростянецької райдержадміністрації.

За оперативними даними станом на 01.08.2019 заборгованість із виплати заробітної плати працівникам міста Ладижин становить 2927,7 тис.грн на ПрАТ "Ладижинський завод ЗБК" - 392,1 тис.грн, ПАТ „Ладижинський завод силікатної цегли" -1622,5 тис. грн, ДП "Ладижинський завод "Екстра" ПАТ "Укрмедпром" - 913,1 тис. грн; перед працівниками Тростянецького району - 136,8 тис. грн на ДП «Тростянецький спиртовий завод».
Учасники засідання надали інформацію про заходи, які здійснюються на місцях для усунення наявних проблем, представники підприємств-боржників надали пояснення та поінформували комісію про проведену роботу з погашення боргів.
За підсумками проведених засідань комісій визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів, підприємства-боржники попереджені про відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати, заборгованості із єдиного соціального внеску.