Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від    28.11.2019р. № 1685 «Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними  підрозділами райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей, здійснили організаційні заходи щодо направлення на оздоровлення дітей  пільгових категорій на тематичну соціальну  зміну  «Зимова фейєрія».  

З 4 по 24 грудня 2019 року  в дитячому центрі відпочиватимуть діти із районів та міст обласного значення:  Вінницького – 8, Жмеринського – 6, Гайсинського – 6,  м. Вінниця – 10; усього - 30 осіб.

У       програмі  зміни  - робота майстерень дозвілля і фольклору, відкриття мистецького вернісажу новорічних костюмів і лялькового вертепу, кулінарні курси і новорічна івент агенція.

Головні події зміни:

  • акція «Віфлеємський вогонь в Артеку»;
  • традиційний ярмарок «Святий Миколай їде до Артеку»;
  • культурно-мистецька акція «Зимовий візерунок».

Партнери: Міністерство культури України, Національна бібліотека України для дітей, ДП «Кримський дім», Громадські організації.

 

Більше інформації на офіційному сайті https://artek.ua