На Вінниччині відбулась акція «Не мовчи! Любов не вбиває! Зупини домашнє насильство!»

28 листопада 2019 року, у м. Вінниця, задля привернення уваги до проблем домашнього насильства відбулася акція “Не мовчи! Любов не вбиває! Зупини домашнє насильство”.

Акція була мовчазною. Під час неї на, Європейській площі, перед водонапірною вежею було розставлено 28 постаментів. На всіх, окрім одного можна було побачити пару взуття: 15 жіночих, 10 чоловічих, двоє дитячих – кожна з пар символізує стать і вік померлої людини внаслідок домашнього насильства у Вінницькій області протягом 2019 року. Останній постамент стояв порожнім. Він символізував заклик до того, що не можна замовчувати проблему домашнього насильства, інакше можуть з’явитися нові жертви.

Акція відбулася в рамках кампанії «16 днів проти насильства». ЇЇ організаторами виступили Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації, Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області.